• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


AntiHile'de hata alanlar:programsız(kendi buluşum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DJmetin2

Level 4
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
5 Mar 2009
Mesajlar
491
Beğeniler
11
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINMeraba arkadaşlarım.AntiHile'de hata alanlar için bir çözümüm var.Tamamen kendi buluşum.Metin2 dosyalarının bulunduğu yere girelim.Örneğin benim bilgisayarımda:bilgisayarım\yerel disk c\program files\ ve metin2.
Devam edelim metin2'nin dosyalarının bulunduğu yerdeki pack klosörüne girelim.
Orada bulunan Locale_tr.addr dosyasını siliyoruz.
Söylüyorum:bunun bilgisayarınız için hiç bir sorunu yok %100 denende arkadaslar.:cool:Bu sayede antihilede hata almiyacaksınız....
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst