• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
Kaynak ikonu

MonsterMt2 & BestiaMt2 & MorisMt2 & AlfaMt2 Server Files Full [Zodyak içerir] 1

3.90 yıldız(lar) 25 Oy
indirmek için izniniz yok

recepk78

Development

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

El altından satmaya çalışan ve insanları dolandırmaya çalışanlara inat yapıyorum bu paylaşımı içerisinde full src game mysql açık pack vardır,
Direk kur oyna şeklindedir, içerisinde BEST zodyak PRODUCTİON;) vardır, El altından satanlara ve service.h'sine ismini yazmakla el altından satmaya çalışmakla bu işler olmuyor,
He birde şey var insanların parasını hiç etmeye çalışıp server açtıracağım diyerek 3 5 gün ortalıktan kaybolupta 200 300 TL için insanların min:5bin tl yatırımını düşünmeyenlere ders olur inşAllah,
Bu devirde günlüğü 50 TL için 8 saat çalışan insanlar var bütün bunları düşünmeyipte cebime 100 200 TL koyarım niyetiyle insanlara yanaşmayın, Burda değilse bile ahirette bütün bunların hesabını ödeyeceksiniz..

For <3 :
@BeviS @recepk78

İndirme Linki:
GAME SOURCE OLARAK KESİNLİKLE BUNU KULLANIN!
Alternatif Link :

Virüs Taraması:

Filesten örnek bir görsel :

Moderatör tarafında düzenlendi:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Hani bir atasözü var ya dinime küfreden müslüman olsa gerek
Ben sattığımın söylediğimin daima arkasındayım siz ise farklı kimliklerle rohan filesi daha doğrusu tabiri caizse
empireworld fileslerlerini farklı sürümlerini sata sata bıkmadınız.
Rohana 2 rutuş çekip isminide merhamet yapıp 5k veya 10k onlinesi var diyip Yunus'u 12 milyar zarara sokup
sonra mysqlunu silmediniz mi haktan hukuktan bahsediyonuz ya ha bide ALLAH korkusu diyorsun
sen ve yanındakiler daha geçenlerde sorunsuz bugsuz diyip çakma referans gösterip yabancı adama
480 euroya @Suky35 ömerin geliştirdiği Rohan2 varez filesi satmadınız mı hemde parayı aldıktan sonra hiçbir şekilde adama birşey vermediniz.
Adam şikayet konusu açınca biz satmadık etmedik diyip "bizim ortak forum hesabımız var kimin girdiği belli değil" diyip
kimliğinizi sakladınız çünkü karakteriniz bozuk delikanlı değilsiniz delikanlı olsanız sattığınızın söylediğinizin arkasında olursunuz.
Yunkai2 serverini milleti dolandırdığınız paralarla aştınız recep geçmişinizi çabuk unutuyorsunuz veya unutturmaya çalışıyorsunuz
Ama kimse yemez sizin ne mal olduğunuz nasıl bir şebeke olduğunuz sizle ticaret yapan kişiler benden daha çok iyi biliyor.
Bide utanmadan birbirlerini etiketlerler hele o merte söyle kaç tane forum hesabıyla satış yapıyor :)
Beni kötüleyip kendinizi büyüttüğünüz ve yunkai2 filesini satacağınız çocuk varya emre isimli şahıs varya
yazık oldu çocuğa forumda o kadar kişi içerisinden gelipte sizi bulduysa değil 5bin 10 binde zarara sokarsınız.
Benim gizli saklım yok ben istediğimi satarım sizde istediğinizi satarsınız kimsenin
umrumda değil ama ben hiç çoktan gerçek kimliğimle satıyorum sizin gibi sahte kimliklerle değil
Kimseyi kandırdığım dolandırdığım veya zarara uğrattığım yok varsa
yazar aşağıya millete iftira atararak kendinize burdan pay çıkarmayın ha bu saaten sonrada o elinizdeki
dünyanın en iyisi milyon dolarlık fileside yalan edecem az sabredin

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 4, Üye: 1, Misafir: 3)