Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Kurallar

toretto111

Level 6
TM Üye
Katılım
15 Eyl 2008
Konular
465
Mesajlar
1,420
Reaksiyon Skoru
232
Başarım Puanı
155
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
§1) Oyuncu Başına 1 Hesap

Her oyuncu bir dünyada sadece bir hesaba sahip olabilir (tatil vekilliği hariç). Kullanıcı adı ve şifrenin oyuna kayıtlı başka bir oyuncuya verilmesi kesinlikle yasaktır.

§2) Aynı İnternet Bağlantısının Paylaşımı

2 veya daha fazla oyuncunun aynı internet bağlantısını veya bilgisayarı kullanması halinde bu hesaplar arası işlemler kesinlikle yasaktır. Bu hesaplar arası hammadde nakilleri, saldırılar veya askeri destekler kesinlikle yasaktır. Ayrıca başka hesaplara yönelik koordineli saldırılar yasaktır.

§3) Hesap Bakıcılığı

Şayet bir hesabın sahibi başka bir oyuncu tarafından “Hesap Bakıcılığı” yöntemiyle temsil ediliyor ve bu oyuncular aynı ağı kullanıyorlarsa, hesap bakıcısı ve hesabın asıl sahibi arasında Madde 2’de yer alan kısıtlamalar aynen geçerlidir. Ayrıca üçüncü tarafa ait bir köy, bu iki oyuncu tarafından desteklenemez. Son hamlenin (saldırı/destek/hammadde nakli) gerçekleşmesinden ancak 48 saat sonra hesap bakıcılığı yapılan hesapla kendi hesabı arasında hamleler yapılabilir. Hesap bakıcılığının sona ermesini müteakip 48 saatten sonra tekrar ortak hamleler gerçekleştirilebilir.

§4) Oyuncular Arası İletişim

Oyuncular Arası İletişim Başka oyunculara herhangi bir şekilde hakaret edilmesi yasaktır. Sadece oyunla bağlantılı tehditlere ve şantajlara izin verilmektedir. Aşırı siyasi, pornografik veya herhangi biçimde yasalara aykırı ifadeler yasaktır. Oyunun dili Türkçe'dir. Zircirleme mesajlar ve link mesajları kesinlikle yasaktır. Ayrıca oyunun reklam amaçlı kullanılması yasaktır.

§5) Hesabın Satışı/Devri

Hesabın Satışı/Devri Oyun hesabının ticari amaçlarla kullanılması yasaktır. Aynı şekilde hesabı, köyleri veya hammaddeleri satmayı teklif etmek veya satın almak da yasaktır. Ödeme biçimi ne şekilde olduğunun (para, Premium puan veya bir hizmet) bir önemi yok. Ayrıca çeşitli dünyalar arasında hammadde takası da yasaktır.

§6) Yazılım Hataları

Her oyuncu, her türlü yazılım hatasını en kısa süre içerisinde bildirmekle yükümlüdür. Hataların suistimal edilmesi hesabın kapanmasına veya başka cezalara yol açar.

§7) Bot ve Script’ler

Bot ve Script’ler Oyun sadece standart browserlar tarafından oynanmalıdır. Browserların harici programlar tarafından açılması yasaktır. Kendi kendine oyuna giren veya girip bir hamlede bulunan Bot ve/veya benzeri programlar kesinlikle yasaktır. Hızlı menü üzerinden Javascript talimatları girilebilir. Bu scriptler çeşitli formları doldurmakta kullanılabilir ancak tıklama başına en fazla bir hamle gerçekleştirilebilir. Kullanıcıların kendilerinin oluşturduğu scriptler önce forumdaki ilgili bölümde tanıtıldıktan ve onay alındıktan sonra kullanılabilir. Aksi taktirde kullanımları yasaktır. Premium özelliklerine benzer nitelikte scriptlerin kullanılması kesinlikle yasaktır. Scripler vasıtasıyla başka dünyalara yönelik eylem ve girişimlerde bulunmak (örneğin iFrame vs. sayesinde) yasaktır. İstisnai durumlar forumda belirtilecektir ve oyun takımının açık bir biçimde iznine tabidir.

§8) Hesabın Silinmesi ve Diğer Konular

Bir oyun hesabı herhangi bir nedenden ötürü kapatılabilir, silinebilir veya değiştirilebilir. Hesabın 14 gün kullanılmaması durumunda silme işlemi otomatik olarak gerçekleşebilir. Destek takımı, oyuncunun istemesiyle hesap kapatmaz.
 

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Reaksiyon Skoru
714
Başarım Puanı
210
MmoLira
-9
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Ellerine sağlık !!..
 

kralmustafa

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
22 Eki 2008
Konular
243
Mesajlar
2,994
Reaksiyon Skoru
192
Başarım Puanı
137
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Klavyene Sağlık.!! xD
 

Prodigy

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
18 Mar 2009
Konular
59
Mesajlar
1,747
Reaksiyon Skoru
54
Başarım Puanı
112
Yaş
25
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler...
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst