Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Kurallar

toretto111

Level 6
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
15 Eyl 2008
Mesajlar
1,420
Beğeniler
232
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN§1) Oyuncu Başına 1 Hesap

Her oyuncu bir dünyada sadece bir hesaba sahip olabilir (tatil vekilliği hariç). Kullanıcı adı ve şifrenin oyuna kayıtlı başka bir oyuncuya verilmesi kesinlikle yasaktır.
» daha fazla
§2) Aynı İnternet Bağlantısının Paylaşımı

2 veya daha fazla oyuncunun aynı internet bağlantısını veya bilgisayarı kullanması halinde bu hesaplar arası işlemler kesinlikle yasaktır. Bu hesaplar arası hammadde nakilleri, saldırılar veya askeri destekler kesinlikle yasaktır. Ayrıca başka hesaplara yönelik koordineli saldırılar yasaktır.
» daha fazla
§3) Hesap Bakıcılığı

Şayet bir hesabın sahibi başka bir oyuncu tarafından “Hesap Bakıcılığı” yöntemiyle temsil ediliyor ve bu oyuncular aynı ağı kullanıyorlarsa, hesap bakıcısı ve hesabın asıl sahibi arasında Madde 2’de yer alan kısıtlamalar aynen geçerlidir. Ayrıca üçüncü tarafa ait bir köy, bu iki oyuncu tarafından desteklenemez. Son hamlenin (saldırı/destek/hammadde nakli) gerçekleşmesinden ancak 48 saat sonra hesap bakıcılığı yapılan hesapla kendi hesabı arasında hamleler yapılabilir. Hesap bakıcılığının sona ermesini müteakip 48 saatten sonra tekrar ortak hamleler gerçekleştirilebilir.
» daha fazla
§4) Oyuncular Arası İletişim

Oyuncular Arası İletişim Başka oyunculara herhangi bir şekilde hakaret edilmesi yasaktır. Sadece oyunla bağlantılı tehditlere ve şantajlara izin verilmektedir. Aşırı siyasi, pornografik veya herhangi biçimde yasalara aykırı ifadeler yasaktır. Oyunun dili Türkçe'dir. Zircirleme mesajlar ve link mesajları kesinlikle yasaktır. Ayrıca oyunun reklam amaçlı kullanılması yasaktır.
» daha fazla
§5) Hesabın Satışı/Devri

Hesabın Satışı/Devri Oyun hesabının ticari amaçlarla kullanılması yasaktır. Aynı şekilde hesabı, köyleri veya hammaddeleri satmayı teklif etmek veya satın almak da yasaktır. Ödeme biçimi ne şekilde olduğunun (para, Premium puan veya bir hizmet) bir önemi yok. Ayrıca çeşitli dünyalar arasında hammadde takası da yasaktır.
» daha fazla
§6) Yazılım Hataları

Her oyuncu, her türlü yazılım hatasını en kısa süre içerisinde bildirmekle yükümlüdür. Hataların suistimal edilmesi hesabın kapanmasına veya başka cezalara yol açar.
» daha fazla
§7) Bot ve Script’ler

Bot ve Script’ler Oyun sadece standart browserlar tarafından oynanmalıdır. Browserların harici programlar tarafından açılması yasaktır. Kendi kendine oyuna giren veya girip bir hamlede bulunan Bot ve/veya benzeri programlar kesinlikle yasaktır. Hızlı menü üzerinden Javascript talimatları girilebilir. Bu scriptler çeşitli formları doldurmakta kullanılabilir ancak tıklama başına en fazla bir hamle gerçekleştirilebilir. Kullanıcıların kendilerinin oluşturduğu scriptler önce forumdaki ilgili bölümde tanıtıldıktan ve onay alındıktan sonra kullanılabilir. Aksi taktirde kullanımları yasaktır. Premium özelliklerine benzer nitelikte scriptlerin kullanılması kesinlikle yasaktır. Scripler vasıtasıyla başka dünyalara yönelik eylem ve girişimlerde bulunmak (örneğin iFrame vs. sayesinde) yasaktır. İstisnai durumlar forumda belirtilecektir ve oyun takımının açık bir biçimde iznine tabidir.
» daha fazla
§8) Hesabın Silinmesi ve Diğer Konular

Bir oyun hesabı herhangi bir nedenden ötürü kapatılabilir, silinebilir veya değiştirilebilir. Hesabın 14 gün kullanılmaması durumunda silme işlemi otomatik olarak gerçekleşebilir. Destek takımı, oyuncunun istemesiyle hesap kapatmaz.
» daha fazla
 
Üst