Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Yeni1telekom Şikayet

onurcan2212

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
12
Reaksiyon Skoru
13
Başarım Puanı
56
MmoLira
99
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Merhaba Yeni1telekom'dan Sunucu Satın almak istiyordum almadna önce sordum nasıldır ne degildir aradım anlattılar şöyle böyle filesimiz biz bunları yaparız gibisinden telefonda konuşurken anlattılar daha sonra 3 4 gün araştırma yapıyodum ve ben yazmadan kendileri yazıyordu kararınız ne gibisinden sunucuyu aldım sonra ilgi aniden kesildi yazıyorum geç cevap verılıyor başından savmaya çalışılıyor falan 1 gun gectı server teslım edılmedı sordugumda teslım edılecek bılgısı verdıler ertesı gun gıne olmadı 1 gundaha bekledım toplamda 3 gun bekledım ama hıcbir şekılde acmadılar sunucuyu iade istedim ve yaklaşık bir ay olacak hala iademi vermediler hatta birkez şikayet konusu vardı oraya katıldım şikayette belırttım yollanılacak dedıler bekledıler yollamadılar tekrar maıl attım cevap perşembe gunu yatacagıydı fakat herhangı birşey olmadı şuanda maıllerıme cevap vermıyorlar ve telefonumu engelledıler siteden de canlı destekden engellıyım anlıyacagınız dolandırılıcık sunucuyu test ıcın acmıştım freebsd surumu ıle ılgılı olarak ama başıma geldı başkasına gelmesın

Wyvernn

Great Britain
TM Üye
Konular
3,475
Reaksiyon Skoru
3,186
Başarım Puanı
390
MmoLira
266
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
12
Konu onaylandı.

snackers

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
15
Reaksiyon Skoru
6
Başarım Puanı
69
MmoLira
106
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Geçmiş olsun

yeni1telekom.com
veryontelekom.com

ile aynı kişilerdir bilginiz olsun kardeşim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu Sahibi
Konu Sahibi
onurcan2212

onurcan2212

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
12
Reaksiyon Skoru
13
Başarım Puanı
56
MmoLira
99
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Geçmiş olsun

yeni1telekom.com
veryontelekom.com

ile aynı kişilerdir bilginiz olsun kardeşim.
Bi ara bende öyle dusunmuştum ama gelip cevap vermeye dahi tenezzül etmiyorlar :D bunlardan rahatı mezarda

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)