Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Açlıktan ölmek üzereyken bulundu

BoRa{TR}

Level 7
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
26 Ocak 2009
Konular
745
Mesajlar
1,514
Beğeniler
131
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINAçlıktan ölmek üzereyken bulundu'Camiye gidiyorum' diye evden çıkmıştı, jandarma onu 12 gün sonra bir dere kenarında buldu...
Konya'da camiye gidiyorum diyerek evden ayrılan ve 12 gündür evine dönmeyen 55 yaşındaki Derviş Sökmen, jandarma tarafından bir dere kenarında bulundu. Açlıktan ölmek üzereyken bulunan Sökmen'e ilk müdahaleyi yapan jandarma. su vererek, traktörle ambulansa taşıdı.

Selçuklu İlçesi Küçük İhsaniye Mahallesi'nde oturan 55 yaşındaki Derviş Sökmen, 12 gün önce ''camiye gidiyorum'' diyerek evinden çıktı. Ancak o günden beri Sökmen'den bir daha haber alınamadı. Bunun üzerine Sökmen'in eşi Fatma Sökmen, polise başvurarak eşinin bulunmasını istedi. Yapılan tüm aramalara rağmen Sökmen bulunamadı. Bugün saat 11.00 sıralarında Konya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Selçuklu İlçe Jandarma Komutanlığı'na, Selçuklu ilçesi Tat köy Bataklık Yaylası'ndaki bir ahırda ceset olduğu ihbarı yapıldı. Bunun üzerine yaylaya giden jandarma timleri, ahırda kimseyi bulamadı. 15 kilometrelik alanı iki saat boyunca jandarma köpeği Acun ile birlikte arayan jandarma ekipleri, dere yatağında bir kişinin yattığını fark etti. Yapılan araştırmada açlıktan ölmek üzereyken yarı baygın halde bulunan kişinin Derviş Sökmen olduğu belirlendi. Sökmen'e jandarma ekipleri tarafından su verildi. Olay yerine ambulans istendi. Ancak arazinin dağlık olması nedeniyle ambulans olay yerine ulaşamadı. Bunun üzerine bir traktörle ambulansın yanına getirildi. Sökmen, ambulansla Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastanede tedavi altına alınan Sökmen'in soğuktan ayaklarında morarma olduğu belirlendi. Aşırı sıvı kaybeden ve günlerce yemek yemediği tahmin edilen Sökmen'in tedavisinin sürdüğü açıklandı. Sökmen'in kayıp olduğu sürede neler yaşadığı ve bulunduğu bölgeye nasıl geldiği araştırılıyor.
 
Üst