Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Büyük Hosting

masalm23866

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
18
DevLira
0

14 şubat 20:00’de START veriyoruz Zeonmt2 1-105 zor emek server yeni binekler-kostümler ve petler 7.000 tl lonca ödülü ve 1.000 tl bireysel vs turnuvası ödülü için sende aramızda ki yerini al DETAYLI TANITIM VE KAYIT İÇİN TIKLAYIN!

MERHABALAR BÜYÜKHOSTİNGDEN metin2 sunucu aldım ilk başlarda
server kurulumu geçikti sonra Gökay Bey Sağ olsun Yardımcı Oldu
Sorun Benden Kaynaklı Sipariş Geçmeyi Unutmuşum
Neyse O kadar hizmet aldım setup tut pack alan yönetimine kadar
bakıyorum karalamalar var bu konuları görünce bende yazayım dedim
geçenlerde Oyun Şifrelerini Birine Kaptırdım Oysaki Büyükhosting kurallarında şifrelerden müşteri sorumludur diyor

Gökay beye dedim ve en geç 1 saat içinde ücretsiz değişti ama bu ara hesapta para var oradan alın değişin dedim
almadan değişti 6 gün sonra bir tane daha kaptırdım :)))) Aradım Dedim hafif şekilde gülümsedi Yine birşey demeden
yapı verdi site bozulur yapar bazı şeyleri hep es geçti para demedi Çok Ücretsiz İşlem Yaptı Onun İçin Büyükhosting Süper bir firma
ben Çok Bilişimle Çalıştım Sokak Kabadayısı Gibi Konuşan La Emmi Oğlu Hacı Olum Keke Gibi
Konuşmaları Çok Düzgün Hep bey diye hitap ediliyor BüyükHosting Süper Ve Aldı Parayı Hak Eden Birde
Saltanat Filex Kullanıyorum Arkadaşlar Masalm2 Tamamen Sorunsuz Tabi İk Zamanda Bir Sorun Vardı Onuda Hal oldu
Saltanat fles gözüm kapalı Öneririm Sadece Efsunları yazarken abartmayınız damageler bozulmaz
Büyük Hosting Herşey İçin Teşekkürler <3