Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Twitter Askıya Alınan Hesabı Açmak

5.00 yıldız(lar) 2 Oy

sefagenc55

bu terste bir işlik var !!
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
2,912
MmoLira
36
DevLira
0
proxy.php?image=https%3A%2F%2Fwww.imagevisit.com%2Fimages%2F2018%2F12%2F04%2FTwitter-Hesap-AskC4B1ya-AlC4B1ndC4B1.md.png&hash=edb603e46c215eb1c13075196ced9491

Geçenlerde Twitter hesabım askıya alındı ve açtırmak için baya uğraşmıştım ve sizler içinde Twitter askıya alınan hesabı açmayı göstermek istiyorum :).

Öncelikle buraya tıklayarak Twitter'ın askıya almış olduğu hesabınız için itiraz etmeniz gerekiyor.

Açılan sayfada sorunun tanımı kısmına aşağıda verdiğim yazıyı yazın.
Hi My Account is suspended.sorry I dont keep the rules.I accept my mistake.I will follow the rules to here after.Can you open my account please.Thanks.

İtirazı gönderdikten sonra size gelen maile cevap olarak yine aşağıda verdiğim yazıyı yollayın.
For an unknown reason by my side, my account has been suspended. I want to state that I know all the terms and policies regarding using twitter accounts and I won't ever be violating them, if I did somehow. I won't be using any 3 th party applications and/or won't engage in any manual agressive following behavior. I am always very kind to all of my followers so I never exhibited any agressive behavior to them. After the suspension I re-read all of your policies just in case I might be missing something. So, I kindly request the necessary investigation about why my account has been suspended and its reactivation would be very appreciated

Twitter'ın cevap verme süresi bir haftayı bulabilir bu konuda fazla acele etmemeniz gerekir ama bu yöntemle ben hesabımı açtırdım, sizinde işinize yarayacağını düşünüyorum.

Ayrıca Twitter Otomatik Beğeni, Takip Etmeyeni Takipten Çıkarma, Otomatik Takip Etme Kodları'nıda buraya tıklayarak görebilirsiniz.

JusiFer

Enjoy the silence ♛
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Turnuva Organizatörü
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Developer
Ticaret - 0%