• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Metin2 Serveri Açmayı Düşünüyorum Yardım Lazım!

wanKo

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
2 Ara 2018
Mesajlar
1
Beğeniler
0
MmoLira
1
DevLira
0
#1

ATLANTİS2 Olarak 70-120 (Simyasız) (Bosslar Tek Kesilebilir) Tamamen Farmlık Bireysele Önem Verilen , Uzun Vadeli Gelişime ve Yeniliğe Açık Yapısıyla 28 Aralık'ta Sizlerleyiz. TANITIM İÇİN TIKLAYINMerhaba,

Arkadaşlar öncelikle bir sürü hosting sitesine baktım.

SancezSunucu, BuyukHosting bu siteler hakkında sizlerden bilgi almak için bu konuyu açıyorum.
-SancezSunucu BTK, BuyukHosting BTK bu sitelerin BTK'dan onaylanmış bir şirket olduklarını buradan buldum fakat SancezSunucu hakkında şikayetler araştırmama rağmen bulamasamda BuyukHosting yorumlarında ve bazı sitelerde haklarında şikayetler var her Hosting şirketinin birşeyi oluyor çok kararsız kaldım ne yapacağımı şaşmış bir durumdayım. Daha önce bir Hostingden alan birisi bana yardımcı olabilir mi? Ya da bu hostinglerden alan varsa yorumlarını belirtebilirler mi, belirtirlerse çok memnun olurum. Veya önereceğiniz (daha önce satın almış olanlardan) hosting şirketi var mıdır?

-Vivoxy adlı Hosting şirketinden daha önce alanlar oldu mu? Olduysa düşüncelerinizi yazar mısınız?

-Arkadaşlar Metin2 PvP Sunucu açıcağım. Hosting önerilerinizi yazmayı unutmayın.
 
Üst