Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

CrossFire-Hack Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tranquillo

Zayiatsız muzaffer olunmaz.
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Turnuva Organizatörü
Yarışma Organizatörü
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
307
DevLira
0
CrossFire-Hack Bölüm Kuralları

• 1: Hack,injector,.dll ve dosya paylaşımlarında en az bir tane virustotal.com sonucu bulundurulması gerekiliyor, aksi taktirde konunuz anında kilitlenip & editlenir.
  • 2: Virustotal sonuçlarında keylogger veya trojan bulunan konular editlenecektir.Diğer tür zararsız virus bulunan hilelerin download linkinin yanına virus olduğuna dair not bırakılacaktır.(Eğer bu notu silerseniz ilk uyarıdan sonra konunuz anında kilitlenir.)
  • 3: Turkmmo.com'dan başka her türlü sitenin reklamını yapmak yasaktır.(Facebook linki & twitter linkleri dahil.)Aksi taktirde konunuz kilitlenip & editlenir.
  • 4: Açtığınızın konunun başlığının sonlarına 'sabit pls' & 'koş içeri' gibi yazılar yazmayınız.Eğer 'sabit pls' & 'koş içeri' gibi başlıklar editlenir.
  • 5: Ban yemeniz hiç bir türlü Turkmmo.com'u ilgilendirmez.Bu tür açtığınız konular kilitlenir eğer hile xTrap'a yakalınıyorsa konu kilitlenip & editlenir.
  • 6: Hack,injector v.b gibi bir şey paylaştıysanız arkadaşlara hızlı yardımcı olmanız için isterseniz MSN veya Yahoo adresinizi verebilirsiniz.(Mecburî değildir.)
  • 7: Bölüme uygun konular açınız.Pvp tanıtımı , CrossFire pvp sitesi bilen var mı gibi konular yasaktır.Aksi taktirde konunuz kilitlenir
  • 8: Hile hakkında hata çıktıysa sorularınızı konu açarak ve konu başlığında [Yardım İsteği] belirterek açabilirsiniz.
  • 9: Resimli paylaşım yaparken resimlerinizde konuşma yerine "Forumdaki nickinizi, tarihi ve hilenin ismi"ni yazınız Örnek : "MrCrocodill - 12.07.2012 **** Hack
  • 10: Burası Crossfire Hack bölümüdür . ''Oyuna giremiyor , girerken şu sorun çıkıyor , hack tools hatası alıyorum , çarım ban yedi V.S'' bu tip konularınızı Crossfire Teknik Yardım bölümüne açınız.
  • 11: İndirme linki verirken eğer ki hileyi alıntı yaptıysanız direk alıntı yaptığınız adresi vermeyin , siz hileyi indirin deneyin çalışıyor ise upload edin ve virüs taramasından geçirdikten sonra kendi linklerinizi verin. Aksi taktirde konularınız kapatılır (Tamamen )

Ayrıca konu açmadan önce BURADAKİ KONUYU inceleyiniz.

Bunun dışında genel forum kurallarını da okumayı unutmayınız.Eğer genel forum kurallarına uymuyacaksınız bu kurallara uymanız hiç bir işe yaramaz.Genel Forum kurallarını okumak için ; tıklayınız.

Yukarıdaki kurallara uymayan konulara ;

Konunuz bölüm kurallarına aykırı bir işlem barındırmaktadır.Lütfen bölüm kurallarını okuyunuz.Eğer sizde hala bölüm kurallarını okumadıysanız lütfen buraya tıklayıp "Bölüm Kurallarını" okuyunuz.
mesajı koyulup gerekli işlem yapılacaktır.(Kilit & edit v.b)

Lütfen kurallara uyalım.Herkese iyi forumlar.​

ßyMesMes;8257425' Alıntı:
Eğer bu kurallara uymayan virüslü paylaşım olursa hemen müdahele ediyoruz fakat nadirde olsa geç kaldığımız oluyor tabiki bunun için önerim;

Deep Freeze kullanımını merak edenler için deneme sürümü linki veriyorum. Programı en fazla 1-2 gün içinde silin sorumluluk kesinlikle bana ait değildir, full sürüm alın.

Link : İndir
Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...