Reklam vermek için [email protected]

CrossFire-Hack Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tranquillo

Yıldızlar Bile Kayar
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Admin
Katılım
9 Mar 2014
Konular
5,836
Mesajlar
20,939
Reaksiyon Skoru
4,659
Altın Konu
4
Başarım Puanı
484
Madalyalar
7
MmoLira
1,426
DevLira
56
Takipçiler
191
CrossFire-Hack Bölüm Kuralları


 • 1: Hack,injector,.dll ve dosya paylaşımlarında en az bir tane virustotal.com sonucu bulundurulması gerekiliyor, aksi taktirde konunuz anında kilitlenip & editlenir.
 • 2: Virustotal sonuçlarında keylogger veya trojan bulunan konular editlenecektir.Diğer tür zararsız virus bulunan hilelerin download linkinin yanına virus olduğuna dair not bırakılacaktır.(Eğer bu notu silerseniz ilk uyarıdan sonra konunuz anında kilitlenir.)
 • 3: Turkmmo.com'dan başka her türlü sitenin reklamını yapmak yasaktır.(Facebook linki & twitter linkleri dahil.)Aksi taktirde konunuz kilitlenip & editlenir.
 • 4: Açtığınızın konunun başlığının sonlarına 'sabit pls' & 'koş içeri' gibi yazılar yazmayınız.Eğer 'sabit pls' & 'koş içeri' gibi başlıklar editlenir.
 • 5: Ban yemeniz hiç bir türlü Turkmmo.com'u ilgilendirmez.Bu tür açtığınız konular kilitlenir eğer hile xTrap'a yakalınıyorsa konu kilitlenip & editlenir.
 • 6: Hack,injector v.b gibi bir şey paylaştıysanız arkadaşlara hızlı yardımcı olmanız için isterseniz MSN veya Yahoo adresinizi verebilirsiniz.(Mecburî değildir.)
 • 7: Bölüme uygun konular açınız.Pvp tanıtımı , CrossFire pvp sitesi bilen var mı gibi konular yasaktır.Aksi taktirde konunuz kilitlenir
 • 8: Hile hakkında hata çıktıysa sorularınızı konu açarak ve konu başlığında [Yardım İsteği] belirterek açabilirsiniz.
 • 9: Resimli paylaşım yaparken resimlerinizde konuşma yerine "Forumdaki nickinizi, tarihi ve hilenin ismi"ni yazınız Örnek : "MrCrocodill - 12.07.2012 **** Hack
 • 10: Burası Crossfire Hack bölümüdür . ''Oyuna giremiyor , girerken şu sorun çıkıyor , hack tools hatası alıyorum , çarım ban yedi V.S'' bu tip konularınızı Crossfire Teknik Yardım bölümüne açınız.
 • 11: İndirme linki verirken eğer ki hileyi alıntı yaptıysanız direk alıntı yaptığınız adresi vermeyin , siz hileyi indirin deneyin çalışıyor ise upload edin ve virüs taramasından geçirdikten sonra kendi linklerinizi verin. Aksi taktirde konularınız kapatılır (Tamamen )

Ayrıca konu açmadan önce BURADAKİ KONUYU inceleyiniz.

Bunun dışında genel forum kurallarını da okumayı unutmayınız.Eğer genel forum kurallarına uymuyacaksınız bu kurallara uymanız hiç bir işe yaramaz.Genel Forum kurallarını okumak için ; tıklayınız.

Yukarıdaki kurallara uymayan konulara ;

Konunuz bölüm kurallarına aykırı bir işlem barındırmaktadır.Lütfen bölüm kurallarını okuyunuz.Eğer sizde hala bölüm kurallarını okumadıysanız lütfen buraya tıklayıp "Bölüm Kurallarını" okuyunuz.

mesajı koyulup gerekli işlem yapılacaktır.(Kilit & edit v.b)

Lütfen kurallara uyalım.Herkese iyi forumlar.​

ßyMesMes;8257425' Alıntı:
Eğer bu kurallara uymayan virüslü paylaşım olursa hemen müdahele ediyoruz fakat nadirde olsa geç kaldığımız oluyor tabiki bunun için önerim;

Deep Freeze kullanımını merak edenler için deneme sürümü linki veriyorum. Programı en fazla 1-2 gün içinde silin sorumluluk kesinlikle bana ait değildir, full sürüm alın.

Link :

Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst