• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


MultiHack2.5+AntiHile'si

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DJmetin2

Level 4
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
5 Mar 2009
Konular
59
Mesajlar
491
Beğeniler
11
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINArkadaslarım, bu hile %100 calışıyor ve denendi.İlk önce 1.dosyamızı indiriyoruz.Web Hosting - Dedicated Server.
Bunu metin2 oyununun bulunduğu dosyaların olduğu yere kopyalıyoruz.
Şimdi bu dosyayı sağ tıklayıp gönder sekmesinden masa üstüne kısayol oluşturu tıklıyoruz.Şimdi masaüstünde Kısayol Metin2 antihile.exe adında bir dosya oluştu.Bundan sonra Metin2'ye oluşturduğumuz antihile dosyasından gireceğiz.

Şimdi bu yeni dosyaya tıklayalım.Server alanı karşımıza geldi oradan hangi serverdeysek onu tıklıyorız sonra bir kanal seçip tamam diyoruz.Sonra Id:la Şifreyi girip oyunu açıyoruz.Karakterimiz karşımıza geldi.Bakın burası çook önemli özellkle söylüyoruuuum!!Burada bu 2.olan dosyayı indiriyoruz.Web Hosting - Dedicated ServerBunu indirdiğimizde çalışacaktır.Buradanda hilemizi açıyoruz istediğimiz gibi ayarlıyıp hilemizi çalıştırıyoruz.Hepinize kolay gelsin diyorum hile çalışacaktır.
ccccBu arada anti hilede LOG HATASI alanlara çözüm yolu:metin2nin bulunduğu dosyadaki pack a girip.locale_tr.addr adlı dosyayı siliyoruz.Python22.dll Hatası alanlara çözüm:anti hileyi masaüstü yada baska bir yerde açmaya çalışırsak bu hatayı alırız.Bu hatayı almamak için anti hileyi metin2nin bulunduğu dosyaya atıp öyle çalıştırınız.İyi günler dileğiyle.Bu hilenin kullanımıyla ilgili videomda vardır onuda buradan indirebilirsiniz:RapidShare: Easy Filehosting
 
Son düzenleme:
Konu Sahibi
Konu Sahibi
DJmetin2

DJmetin2

Level 4
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
5 Mar 2009
Konular
59
Mesajlar
491
Beğeniler
11
MmoLira
0
DevLira
0
#2
Süper ya demi beyler ben koydum bunu iyi değerlendirin.bol bol yorum yapın tmm arkadaslarım...................
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst