Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


İlginç istifa!

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Beğeniler
714
MmoLira
-9
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINİlginç istifa!

İspanya İkinci Futbol Ligi'nin lideri Xerez'in başkanı Joaquin Bilbao, bir silahlı saldırı olayından dolayı gözaltına alınınca, kulüp başkanlığı görevinden istifa etti. Öncek gün sabaha karşı kapalı bir bara sokaktan geçen araç tarafından ateş açılması sonrasında yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve daha sonra şartsız tahliye edilen Xerez Kulübü Başkanı Joaquin Bilbao, düzenlediği basın toplantısında, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Herhangi bir yaralamaya yol açmayan, barın bir camının kırıldığı silahlı saldırıyla ilgili hiçbir açıklama yapmayan Bilbao, ''Vicdanım tamamıyla rahat. Ailemin ve kulübün iyiliği için başkanlık görevini bırakıyorum. Yalnızca yardım edebilmek için yönetim kurulunda kalacağım'' dedi. Xerez'de, Bilbao'nun yerine başkanlık görevine takımın eski kalecilerinden Carlos Osma'nın getirildiği bildirildi.
 
Üst