Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


=====> G.Ö.T FuN CluP <=====

alina-5

Level 5
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
6 Eki 2008
Konular
64
Mesajlar
924
Reaksiyon Skoru
31
Başarım Puanı
97
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
&#9733;&#9825;.:[yaşayan en sefil varlık öğrencidir]:.&#9825; &#9733;
Amaç: GÖT çatısı altında buluşmak kaynaşmak

Üye profilimizin ortak hissiyatları: Lise bittikten belki yıllar sonra üniversiteye girmiş olduğuna sevinebilen ve girdiği bölümü en erken 9 yılda bitirmeyi hedefleyen ama fekat yapamayarak çaresiz kalan GÖT e gelen ama yinede bununla mutlu olabilen..olamayan sadece öğrenci olan
herkesi bi çatı altına toplayıp içinde bulunduğumuz bu sosyozikonomik duruma dair ortak dertlerimizi, çırpınışlarımızı, trajikomik yaşamlarımızı, yaşamın bu döneminde geçen anılarımızı paylaşmak

ya$ayan en sefil varlık öğrencidir
her zaman az parasi oldugu varsayilan; üretmeyen lakin hiddetle tüketen yaşam formları, toplumun parazitleri oldukları düşünülen dünyanın en büyük topluluğu. bu türler genelde okul çevresinde ve (bkz: ogrenci evi) adı verilen izbe mekanlarda yaşarlar. parazit beslenme tarzını benimsemişlerdir.
Canlılar dörde ayrılır: hayvanlar, bitkiler, mantarlar ve öğrenciler. ya$ayan en sefil varlik öğrencidir. Bitki ve mantarın ortak evrimleşmesi sonucu ortaya çıktığı düşünülmektedir. Hayvanımsı türlerede haizdir..
Öğrencilik insanoğlu için bir metamorfoz dönemidir, bu dönem sonunda değişik bir türe evrilen yaşam formlarıdır öğrenciler. geri dönüşü imkansız ama tekrar yaşanması imkanlı olan, normal bir hayatın 4'te birini kapsayan kimilerine göre zevkli, kimilerine göre sıkıcı bir süreçtir bu dönem. para sorunu yaşamadıkça aslında herkese zevkli gelir de, bu süreç içerisinde hele türkiye gibi bir yerde ekonomik sorun yaşamak hayatınızın en kötü anılarını yaşamanıza neden olabilir. olmuştur, deneyimle sabittir.

ne kadar parası olursa olsun aç kalabilme yeteneğine sahip olan, ezik görünmeyi seven, bunu huy edinen bir yaşam tarzına haizdir öğrenci familyası.

Öğrenciler, ders calismamakla yükümlü olup tüm dünyaya amaçlarının bu olduğunu zannettiren makyavelist bir gruptur.

Bilimsel araştırmalar göstermiştir ki öğrencinin derdi; çok çalışıp evrenin dötünü kurtarmak diil kendi götünü kurtarmaktır.

Akıllı ve ilim-irfan sahibi öğrenci minimum eforla, bilumum konuda, optimum bilgi edinerek, sadece sınavlarda maksimum başarıya ulaşacak şekilde kendi götünü kurtarabilendir. bu yolda herşey mübahtır.

oturup adam akıllı sınavlarına çalışacağına "aciip kopya çekme hayalleri" kurandır. Öğrenci için sınav &#8220;falan, filan"dır. Artık alışkanlık yapmıştır ve sınıfta kalıcağnı anlıyacağı ana kadar hiç gözde büyümez; ne zamanki, hoca gelir ve seni bırakıyorum der; işte o zaman çalışmaya başlar öğrenci.

Öğrenci kopya çekmenin bi sanat olduğunu bünyeye kabul etmiş, bu konuda sürekli kendini geliştirerek farklı alanlarda çalışmalar yapmıştır. Bakınız ödev yapma; bütün sınıfın yanlışlıkla aynı ödevi hocaya vermesi, yaşanmıştır yaşanıcaktır da engellenemez, zor bi ödev karşısında yılmayan öğrenci topluluğu aralarında seçtikleri bi kurbanı bu ulvi göreve yetkin görür ve zorla ona ödevi yaptırdıktan sonra fotokopi makineleri yardımıyla ödev bütün çalışma grubuna dağıtılır.


3 kişilik sınıfta alınan yoklamada 48 kişinin görünmesidir öğrencilik. bunu yapan göttür. (bknz GÖT: genç öğrenci tanrısı, tanrıçası). bizzat gerçekleştirdiğim eylemdir.

Sadece kendisinin kullandığı renkten bir fosforlu yeşil veya turuncu kalemle arkadaşına (ve kendine) imza atanları da görülmüştür. Bunu yapan da GÖG&#8217;dür. (bknz GÖG: gerinin önde gideni)

Bazılarının, bitmesini istemediği için yüksek lisans yapmasına sebep bi durumdur öğrencilik. GÖT dünyanın en geniş meslek topluluğudur. Hayat boyu sürmesi kişinin arzusuna bırakılmıştır.

Bittiği zaman çok üzen şeylerin başında gelir öğrencilik, bakınız sınıfı geçememek, okulu bitirememek/bitirmemek için bilerek finale girmeme, kopya çekerken tüm tecrübeye rağmen yakalanma.

Sizlerinde kendi GÖT kavramlarınızı burda görmek isteriz...


...G.Ö.Te GELDİNİZ, HOŞGELDİNİZ...

UNUTMAYIN G.Ö.T E GİRMEK BİR AYRICALIKTIR
Güven
Özveri
TecrübeKATILMAK İSTEYENLER KONU ALTINDAN BİLDİRSİNLER

g.ö.t le ilgili aklınıza gelen fikirleri burada paylaşabilirsiniz

katılanlara+rep ödülü olacaktır fakat daha sonra şu anda yeterli rep sayım yok...

GÖNÜLLÜ +REP DAĞITICISI OLMAK İÇİN P.M LE BAŞVURMANIZ YETERLİ YADa konu içinde belirtiniz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 nesildir devam eden g.ö.t turkmmo ya da sıçradı :D


=====SEFİL G.ÖLERİMİZ======
1-)
2-)
3-)
4-)
5-)
6-)
7-)
:cool:
9-)
10-)
11-)
12-)
13-)
14-)
15-)
16-)
17-)
1:cool:
19-)
20-)
21-)kurnazbey
22-)
23-)
24-)
25-)
 
Son düzenleme:

Ulquiorra-Sama

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
28 Ocak 2009
Konular
424
Mesajlar
1,528
Reaksiyon Skoru
63
Başarım Puanı
151
MmoLira
4
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Ben varım ben zaten ne zaman göt kurulsa varım :D
 

№ÊΚ

Level 5
TM Üye
Üye
Katılım
14 Mar 2009
Konular
242
Mesajlar
752
Reaksiyon Skoru
20
Başarım Puanı
107
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Bende Varım :D G.Ö.T Diyince Yanlıs ANlasılıo Ama Nese
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
alina-5

alina-5

Level 5
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
6 Eki 2008
Konular
64
Mesajlar
924
Reaksiyon Skoru
31
Başarım Puanı
97
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
lütfen konuyu başka yerlere çekmeyiniz ahlak dışı mesajlar yazmayınız mümkünse konu ile ilgili belirlenen kriterlere göre mesaj yazınız aksi taktirde ceza alırsınız!
 

kralmustafa

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
22 Eki 2008
Konular
243
Mesajlar
2,994
Reaksiyon Skoru
192
Başarım Puanı
137
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
alina kanki benide g-ö-t- ünüze alsana
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst