Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Buda geldi basmza off

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...

Arkadailar bir kaç hackerin program sayesinde trina bugunu sürdürdügünü görüyorum bunlar kendilerine cyber-warrios adını veriyorlar.

Eskiden trina bugu vardı ve magic anvile 5 trina koyup upgrade şansımızı %100 e çıkartıyorduk k2 geç olsada uyanıp kapatmıştı.

Fakat bazı ********ler tekrar bi çaresini bulupta anvile 5 trina ve daha fazlasını koyma yöntemi bulmuşlar ( kendi yaptıkları bir program sayesinde ) .

Şuan Pathosta +8 Dreah Shild dahi yokken 2 tane görünürde ve 4 tane dread shild var ve serverda 4 tane shard +9 varken , şuan yaklaşık 7-8 tane +9 shard ar ve 3-4 tane +9 dv , 1 tane +9 ms varken şu an 3-4 tane oldu, 2 tane +9 ii varken şuan bugün itibari ile adam 3.yü bastı .. Serverda ne kadar rebirthsiz item varsa alıyorlar ve basıyorlar ve %100 +9 yapıyorlar , hepsini aynı grup basıyor ve satıyorlar . ( BabyHeLL )

K2 uyumaya devam mı edecek yoksa buna bir çare getirilecek mi ?

Bu kadar illegal itemin silinmesi gerekir ve anvilin bakım altına alınması gerekir . sadece tek slot yeterli bence sadece bus ve trina yeri o zaman trina bugunun olacağını sanmıyorum .

Son olarak şunuda eklemek istiyorum BySpeciaL adlı biri ( pathos ) +3 rof sahibi sizde bu legit bir item mi ? felankorden rof drobu cs gibi olmuşken %1 olasılıkla ki serverda o kadar felankor kesen yok ?

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)