Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

PLAYSULTAN TÜRKİYE’NİN OYUN VE DİGİTAL MARKETİ

playsultan

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
3
DevLira
0

ATLANTİS2 Olarak 70-120 (Simyasız) (Bosslar Tek Kesilebilir) Tamamen Farmlık Bireysele Önem Verilen , Uzun Vadeli Gelişime ve Yeniliğe Açık Yapısıyla 28 Aralık'ta Sizlerleyiz. TANITIM İÇİN TIKLAYIN

proxy.php?image=https%3A%2F%2Fcdn.playsultan.com.tr%2Fplaysultan%2FMedia%2FImages%2FThumbs%2F0000298_playsultan.png&hash=ab79262ba59754ee690e7e9fd81d5fa7

Değerli ziyaretçiler bu günkü yazımızda sizlere www.playsultan.com.tr sitesinden bahsedeceğiz. PlaySultan web sitesi online oyun ve digital ürünler satmaktadır. PlaySultan Güvenilir mi? sorusunu sorduğunuzda kendim yaptığım araştırmalarda internet alışveriş sektöründe en güvenilir site olduğunu söyleyebilirim. Canlı destek bölümünden 7/24 olarak anlık yardım alma imkanı sunmaktadır. Metin2 yang satın alma işlemlerinde büyük indirimlerin yanı sıra bonus sistemi ile sizlere alırken kazandırma fırsatı sunmaktadır

Geniş ve güvenli ödeme alt yapı sistemleriyle %100 güvenli ve %0 komisyonlu ödeme seçenekleriyle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Metin2 yang fiyatları avantajlı olduğunu göstermektedir. Sizlerde Metin2 yang almayı düşünüyorsanız kesinlikle siteyi incelemenizi tavsiye ederim.

PlaySultan sitesinde belirli zamanlarda özel kampanyalar olmaktadır, bu kampanyaların bilgilerini ilk önce sosyal medya ile kullanıcılara ilan etmektedir. Sizlerde bu kampanyalardan erken haberdar olmak isterseniz İnstagram’dan @playsultantr hesabını takip ederek sizlerde kampanyalardan yararlanmak için bir adım önde olabilirsiniz.

gamer90

Bns gold - Ko gb - Wow Gold satışım vardır
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
143
DevLira
0
Güzel ve uygun fiyatları olan bir site. Üye oldum alışveriş yapabilirim.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
P

playsultan

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
3
DevLira
0
METİN2 YANG
Metin2 oyununda oyunculara en büyük avantaj yaratacak olan şey Metin2 yang ürünüdür. Oyuncular karakter gelişimini sağlayabilmek için çok ciddi süreler harcamaları gerekmektedir. Aynı zamanda savaşmak için kullanılan itemlerin üretiminde çok süre istemektedir. Kimi oyuncular bu süreyi kısaltmak için daha fazla yol katedebilmek için satın almaya ihtiyaç duymaktadır.
Oyun içindeki nesne gelişimlerinde, itemlerin seviyesini yükseltmelerde, can ve yetenek iksirlerinin temin edilmesinde Metin2 yang ihtiyacı vardır. Bunun karşılamanın birkaç yöntemi vardır. Bunların birisi oyun içinde canavar keserek ve görev yaparak elde etmektir tabii bu uzun süre ve oyun içinde emek gereken süreçtir. Diğeri ise para karşılığından başka yerlerden anında temin etmektir dilediğiniz zaman dilediğiniz kadara sahip olabilirsiniz.
Oyuncuların ihtiyaç duyduklarında anında satın alabilmek için Playsultan sitesinden www.playsultan.com.tr/metin2-yang bu adresine giriş yaptıktan sonra Metin2 yang ürünlerini görebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Konu Sahibi
P

playsultan

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
3
DevLira
0
LOL RP FİYATLARI

League of Legends oyunun para birimi olan kısa ismiyle LoL RP fiyatları hakkında bilgilere, nereden alınacağı ve fiyatları hakkında birkaç bilgiye değinmek istiyorum. Kod olarak temin edilmektedir kodların son kullanma tarihi 1 yıldır.
Oyun içinde şampiyon, kostüm gibi veya başka işlemlerde ihtiyaç duyulmaktadır. Bunu elde etmek için gerçek para karşılığında temin edilebilmektedir. Gerçek para karşılığında satıldığı için oyuncular için uygun fiyat arayışı oluşmaktadır. LoL RP fiyatları en uygun nereden olduğu, nereden alınabileceğinede değinmek istiyorum.
Playsultan sitesinden www.playsultan.com.tr/league-of-legends-riot-rp bu adresine giriş yaptıktan sonra LoL RP görebilir ve fiyatları hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

LOL RP FİYATLARI:
400 LoL RP: 9,49 TL
840 LoL RP: 18,99 TL
1780 LoL RP: 38,49 TL
3620 LoL RP: 69,99 TL
6450 LoL RP: 119,99 TL
Bu fiyatların dışında satın aldıkça ve anında kullanılabilen ekstra bonus kazanıyorsunuz.