• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Online oyun,Whatsapp,facebook,instagram dogrulamak icin Avrupa Simkart satışı simkartsatis.com

Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
2
DevLira
0
Herkese merhaba gunümüzde neredeyse internet üzerinde adım attıgımız tüm siteler sms dogrulaması istemekte,kullandıgımız whatsapp bip facebook tan tutun forum sitelerine kadar sms dogrulaması olmadan kayıt olamamaktayız, #simkartsatis.com olarak yurtdısı simkartların satışını yapıyoruz toptan olarak uygun fiyatlara alıp sizlere adet 7 TL gibi cuzi miktarlardan satışını yapıyoruz.

Hemen satın almak istiyorum
www.simkartsatis.com
DESTEK İSTİYORUM :
Web sitemize destek sistemi koyup müşterilerimizi bekletmek istemiyoruz herkesin kullandıgı ve telefonunda olan whatsapp üzerinden destek veriyoruz yazdıgınız an cevap alabilirsiniz. müşterimiz olmasanız dahi bizi rehberinize ekleyin birgün simkart a ihtiyacınız olabilir hizmet vermek isteriz ,Aklınıza takılan her türlü soru için cekinmeden yazabilirsiniz.
Whatsapp Destek +31685845778
Satın almak istiyorum ödeme seçenekleriniz neler ?
Kredi kartı - Mobil ödeme - ve EFT havale ile ödeme alabiliyoruz

Ben sadece sms onayı yapacagım hatlar kac ay acık kalır?
Hatlar içine bakiye yüklemezseniz 6 ay boyunca açık kalır kapanmaz, istediğiniz sitenin dogrulamasını yapabilirsiniz

Ben bakiye yükleyip arama yapmak sms göndermek istiyorum ?
Bu tabiki mümkün
Lycamobile için bakiye nasıl yüklenir ?
https://www.simkartsatis.com/mobil/lycamobile_bakiye_yukleme.php

Conviq Mobile için bakiye nasıl yüklenir ?
https://www.simkartsatis.com/mobil/comviq_bakiye_yukleme.php

Vectone Mobile için bakiye nasıl yüklenir ?
https://www.simkartsatis.com/mobil/vectone_bakiye_yukleme.php

Giffgaff Mobile için bakiye nasıl yüklenir ?
https://www.simkartsatis.com/mobil/giffgaff_bakiye_yukleme.php

Three mobile için bakiye nasıl yüklenir ?
https://www.simkartsatis.com/mobil/three_bakiye_yukleme.php

Bu simkartlar ile ne yapabiliriz
* – Bip telefon dogrulaması yapıp kullanabiliriz
* – Whatsapp dogrulayıp kullanabiliriz
* – Forum siteleri dogrulamaları yapabiliriz
* – Youtube ve Google nin tüm doğrulama işlemlerinde kullanabilirsiniz.
* – Facebook , Twitter , instagram , Yandex hesapları açarken telefon doğrulamasıyapabilirsiniz.
* – Yandex , hotmail , outlook, gmail ,vk.com , mail.ru, azure, amazon … gibi bir çok web sitesinden hesap açıp doğrulama yapabilirsiniz.
* – Kısacası telefon(gsm) ile mobil onay yapılacak her yerde çalışıyor.
* – Youtube Kanallarınızı mobil onay yapabilirsiniz.
* – Facebook hesabı açıp telefon onayından geçirebilirsiniz.Sorunsuzdur.
* – Twitter , instagram hesapları açarak mobil onay yapabilirsiniz.
* – Azure,amazon tarzı sitelerden onay alabilirsiniz.
* – Knight online vs. tarzı oyunlarınızı onay yapabilirsiniz.
* – Mobil onay işlemleri yapılan her işlemlerinizde kullanabilirsiniz.OTP açabilirsiniz.
* – Google Adsense hesabınızı Mobil Onay yapabilirsiniz.
* – Whatsapp için Kullanabilirsiniz.
* – Tüm dünyada kullanabilirsiniz heryerde çalışır.
* – SMS onayı yapacaksanız kontür yüklemenize gerek yoktur.
* – Twitter aramalarında kullanabilirsiniz.
* – Kontür yüklemeden de kullanabilirsiniz. sms,whatsapp vs her türlü işleminiz için kullanabilirsiniz.
* - Facebook’ta sponsorlu reklam açabilirsiniz. Mobil ödeme ile reklamda kullanabilirsiniz.

HER SİMKARTTAN ALMAK İSTİYORUM

KREDİ KARTIYLA NASIL ÖDEME YAPARIM

HER ZAMAN GÜNCEL SİMKART STOKLARIMIZ VAR

kaankaya1

Level 4
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
93
MmoLira
2
DevLira
0
Bu site dolandırıcıdır arkadaşlar kesinlikle alışveriş yapmayın!
+31 Lyca Hollanda hattı satın aldım 5 tane. 44TL ücret gönderdim kargo dahil fiyat olarak. Bugün kargo geldi ve 12.75TL kargo ücreti ödedim. Ayriyeten zarfı açtığımda 5 yerine sadece 1 tane simkart vardı. Hemen whatsapp destek hattına mesaj attım fakat cevap gelmedi. Hatta mesaj 2 tik olmuyordu. Siteye girdim ve whatsapp destek numarası değişmişti. O gelen hattı telefona taktım numarayı sorguladım ve whatsapp üzerinden görüştüğümüz numarayı bana göndermiş. 5 yerine 1 gönderim yapmış ve kargo ücretini de ben ödedim. Siz siz olun bu sitenin yanından dahi geçmeyin.

Şahısın ismi:
Gökhan Ayanoğlu
Aydın/Nazilli

Konu Sahibi
Konu Sahibi
S
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
2
DevLira
0
yukarıda konumuza yorum yazan arkadaş tüm sitelerde karalama kampanyası başlatmıs ve kişisel bilgileri izinsiz paylaştıgı icin savcılıga suc duyurusunda bulunulmuştur.
kargo gönderim bilgileri özelden ettiği küfürler whatsapp konusmaları ptt fişi de elimizde olup delil olarak adli makamlara sunulmuştur.