Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Gm Savaşları

№ÊΚ

Level 5
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
14 Mar 2009
Mesajlar
752
Beğeniler
20
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINGM SAVAŞLARI!

Tanrıça Akara bu yaz savaşları biraz daha eğlenceli yapmaya karar verdi! GM’lere bağışladığı özel güçleri geri alarak onları ölümcül savaşların tam ortasına yolladı! Tanrı Ronark ise kendi köşesinden bu savaşları izleyerek, cesur savaşçıları için dua edicek.

Karşı ırkı yenebilmek için GM’lere destek olun! Yoksa siz de GM’leri kolaylıkla yenebileceğini sananlardan mısınız? Peki birden fazla GM koca bir orduyla karşınızda duruyorsa ne yaparsınız hiç düşündünüz mü? Eğer bu amansız mücadeleye hazırsanız, GM Savşlarının heyecanına şimdiden katılın! İki ırkın mücadelesinde, en önde korkusuzca savaşacak GM’ler ... ve ... herkes gibi onlar da kaybetmeye mahkum! Bu yaz bütün savaşçıları cesaretlerini ve yeteneklerini gösterebilmeleri için GM Savaşlarında bekliyoruz!
 
Son düzenleme:
Üst