Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Metin2 Bireysel Takılmak ve Lonca Kasmak - Hangisi Daha Avantajlı?

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

Uruk-Hai

My Fighting Uruk-Hai!
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
8 Nis 2017
Mesajlar
2,193
Beğeniler
481
MmoLira
274
DevLira
0
#1

14 şubat 20:00’de START veriyoruz Zeonmt2 1-105 zor emek server yeni binekler-kostümler ve petler 7.000 tl lonca ödülü ve 1.000 tl bireysel vs turnuvası ödülü için sende aramızda ki yerini al DETAYLI TANITIM VE KAYIT İÇİN TIKLAYIN!Merhaba TurkMMO üyeleri.

Metin2 oynarken her zaman tek başımıza başlamıyoruz. Bazı zamanlarda PvP serverler ya da yeni bir TR sunucusuna başlarken Klanımızda ki arkadaşlarımızla başlıyoruz. Bunun desteği oldukça fazla oluyor. Başlangıç itemleri, kasılmalık itemler ya da yardımcı şaman hususunda aldığımız yardımlar bizleri daha çok ileri seviyelere aktarıyor. Fakat böyle bir güzelliğin illa ki karşılığı olacaktır. Sonu gelmez grup mesajları, raidcall'den susturulmayan strateji sohbetleri ve yeni gelenlere destekçi olma sorumluluğu. Bunlar Klan olarak başladığınız bir serüvenin en önemli sorumluluklarından birisidir. Bunu daha çok oyunu çok zamanlı oynayan kişiler için öneriyorum. Zaman ve ileriye dönük eklentisini "Lonca ile kasmak" adına dal olarak ayırıyorum. Birde dediğim gibi çok aşamalı sorumluluk anlayışı olacak. BU bahsettiğim yukarıda ki özellikler sadece klan üyeleri için geçerli bir mevzuattı. Birde lonca lideri olmak var ki bu bir parti yöneticisi olmakla neredeyse birebir durum. :) Loncanıza üye olan kişileri Liderlik vasfı ile yöneltip belki kendi giymediğini itemleri ilk onlara vermek. Onların eğlence anlayışını kendi oyun zevkinizden üstün tutmak bir olgunluktur. Bunu her oyuncu kaldıramaz. :) Sonucunda her birimiz oyuna zamanımızı daha eğlenceli geçirmek için giriyoruz. Aşağıda ki videoda bir lonca liderinin, lonca savaşını yönetişini izleyebilirsiniz:

Büyük bir sorumluluk değil mi? :)
Diğer yandan bireysel takılmanın güçlüğü biraz emek isteyen tarafa giriyor. Başlangıç, Kasılma ve item geliştirme konularında ya ticari bir zekaya ya da her gün kendini geliştiren bir karaktere sahip olacaksınız. Yoksa başkaları tarafından "WS DENEYEKMİ" denilen eleman olursunuz :D Kimse bu tabiri istemez. Her oyuncu kendi tekniği ile övünmek ister :) Geliştireceğiniz karakter tamamen sizin odağınıza hakim olduğu için, gereksiz grup konuşmaları ya da kafa ağrıtıcı raidcall konuşmalarına maruz kalmamış olacaksınız. Bu sebeple kendi isteğiniz ne olursa olsun ilk başta odak noktanız siz olun. Başkaları illa ki önemli olacaktır. Fakat Metin2 oynarken şehir yönetmeye gerek yok bir yandan. :) Nice karakterler gördüm level 80'lere gelmişken bir loncaya giriyordu ya da kuruyordu.Konu anlatımı tamamen bana aittir, okuduğunuz için teşekkür ederim.

Bireysel bir emek çarının örneği :)
 
Üst