Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Dungeon Archer - Karakter Sınıfları

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Mesajlar
34,534
Beğeniler
13,629
Yaş
31
MmoLira
773
DevLira
0
#1

LuciMt2 - 1-99 EMEK SERVER. İLK 99'A 200EP ÖDÜLLÜ SERVERIMIZ'A HEPİNİZİ BEKLİYORUZ! HEMEN TIKLAYINDungeon Archer, menzilli saldırıların Ustasıdır. Aynı zamanda hayatta kalma ve tuzak kurma becerilerinde de iyidir. Her ne kadar Okçular tüm dünyadan gelseler de, yay ve ok sanatında ustalaşabilen çok az kişi vardır. Dungeon Archernun doğa güçlerini oklara taşıyarak her cins için türden damage verme özelliği vardır.
Stalker - Stalker, kendi yüreğiyle bir Gezici ve yayın gerçek bir ustasıdır. Geniş bir menzilden yüksek bir isabetle vuruş yapma becerisine sahiptir. Genellikle normal okların verdiği hasarı ikiye katlayarak enerjisini saldırılarına yoğunlaştırabilir. Kendisi aynı zamanda konsantrasyonunu reflekslerine yoğunlaştırarak, agility’sini ve isabet becerisini artırır.
proxy.php?image=http%3A%2F%2Fwww.warriorepic.com%2Fsites%2Fdefault%2Ffiles%2Fimages%2Fsketch_arc.jpg&hash=ed24bee246fd86b6a2e9b20a366cecbc
Warden - Warden, genellikle müzisyen olarak bilinir. Yayıyla şaşırtıcı notalar çalarak başkalarını etkileyebilir. Bu gizemli sesler, hem savaşçılara ilham verebilir yada dusmanların hem kafalarını karıştırabilir hem de moralini bozabilir. Orta-menzilli damage vermekte ve önemli bufflar verme alanında uzmanlaşırlar.
 
Üst