Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Yeni Ödeme Metodu - Havale -

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYIN"Direk Banka Havalesi" yeni ödeme metodu olarak hizmete sunulmustur; bu hizmete "Havale" opsiyonu altindan ulasabilirsiniz.

Ayrica bu konuyla ilgili soru, sikayet ve istekleriniz icin [email protected] email adresi üzerinden sunulan Türkce destek hattini kullanabilirsiniz.

ATM lerden ödeme yapmak isteyen oyuncularimizin dikkatine:

ATM ödemelerinden gönderilen havalelerde bazi bilgiler eksik oldugu icin, ödeme yaptiktan sonra [email protected] adresine bir email atarak lütfen su bilgileri veriniz (böylelikle islemleriniz hizlanir):

- Havale 6 haneli aciklama kodu (ekte örnegi var)
- Isminiz
- Soyisminiz
- Havalenin ciktigi il ve banka subesi
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
Hakan811

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#2
Havale , EFT ve bankamatiklerden ödeme gönderen oyuncularımızın bazılarının işlemleri Açıklama 'kod' bilgilerini göndermediklerinden onaylanamamıştır.

Ödemelerin onaylanma süreleri olduğundan; ödeme yaptığı halede işlemi onaylanmayan kullanıcıların banka hesap bilgileri ile birlikte [email protected] adresine

ödeme yaptığı İsim / Soyisim - Tarih - Tutar bilgilerinin göndermesi durumunda paralarının iade edileceğini duyurmak isteriz.Banka bilgileri ve istenen bilgilerin tarafımıza iletilmemesi durumunda ödemeler tarafımızda bize başvurulana kadar (yasal süreler dahilinde) bekletilecektir.
 
Üst