Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


'Ülkeyi terk ediyorum'

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Reaksiyon Skoru
31
Başarım Puanı
165
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Aysun Kayacı, "Haydi Gel Bizimle Ol" programında babasının yaptıkları nedeniyle isyan ederek" Ülkeyi terk edeceğim. Her şeyi bırakıp Amerika'ya yerleşeceğim" dedi.

Babasının alkolik ve şizofren olduğunu söyleyen Kayacı " Annem, kızkardeşim ve ben sürekli şiddete maruz kaldık. Elim ekmek tutunca kendime ve aileme yeni bir hayat kurmaya çalıştım. 24 yaşından sonra eğitimimi tamamlamaya çalışıyorum ve bunların hepsini tek başıma yaptım. Benim için kendisi kan, şiddet ve gözyaşından başka birşey değildi. Ben hep sustum ama o 6 ayda bir televizyona çıkıp artık kendisinin de inandığı gerçek olmayan hikayeler anlatmaya başladı.Kan bağı dışında bir ilişkim olmayan bu insan hayatımı kararttı.

Ben onun sesini bile duymaya dayanamıyorum. Çünkü onu gördüğüm ve duyduğum an, 13 yaşımda yaşadığım rezillikler aklıma geliyor. Artık dayanamıyorum." dedi. Canlı yayında ağlamaklı olan Kayacı, " Artık ne yapacağımı şaşırdım.bu ülkeyi terk edeceğim" dedi. Bu sözler üzerine Müjde Ar," Öyle şey olur mu seni hiç bir yere bırak mıyoruz" diyerek teselli etti.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst