Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Türkiyemspor'da 30. yıl heyecanı

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Beğeniler
714
MmoLira
-9
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINTürkiyemspor'da 30. yıl heyecanı

Alman Sosyal Demokrat Parti (SPD) Genel Başkanı Franz Müntefering, Berlin Türkiyemspor'un 20 Mart'ta yapılacak 30. kuruluş yılı kutlamasına katılacak. SPD tarafından yapılan açıklamada, Müntefering'in kutlamada bir konuşma yapacağı bildirildi.
Berlin Türkiyemspor yöneticileri, daha önce Müntefering'i bu kutlamaya davet ederek kulübün flamasını hediye etmişti.
Türkiyemspor'dan yapılan açıklamada da kutlamaya Müntefering'in yanı sıra Türkiye'nin Berlin Başkonsolsu Mustafa Pulat ile parti temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katılacağı belirtildi.
Almanya 4. Futbol Ligi olan Regionalliga'da mücadele eden ve Berlin'de yaşayan Türkler tarafından kurulan Berlin Türkiyemspor, tarihinde bugüne kadar önemli başarılara da imza atarak adından sıkça söz ettirdi.
Galatasaraylı futbolcu Ümit Karan'nın da bir dönem forma giydiği Berlin Türkiyemspor, uyum çalışmalarının yanı sıra diğer bazı derneklerle birlikte ırkçılığa ve şiddete karşı çalışmalar yaparak Almanya Futbol Federasyonu'nun Uyum Ödülü'ne de layık görülmüştü.
Berlin Türkiyemspor, 3 büyük, 14 genç ve 3 bayan takımını bünyesinde barındırarak faaliyetlerini sürdürüyor.
 
Üst