Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Küstah Legrottaglie!

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
4,900
Beğeniler
714
MmoLira
-9
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINKüstah Legrottaglie!

UEFA ve FIFA, futbolda ırkçılığa ve ayrımcılığa karşı çeşitli önlemler almaya çalışırken, İtalyan defans oyuncusu Legrottaglie, Türkiye Müslüman bir ülke olduğu için Beşiktaş'a transfer olmadığını itiraf ederek tepki topladı. İtalya Birinci Futbol Ligi'nin (Serie A) köklü takımlarından Juventus'ta forma giyen savunma oyuncusu Nicola Legrottaglie, iki yıl önce Beşiktaş'ın kapısından döndüğünü ve Tanrının da yardımıyla Müslüman bir ülkeye gitmekten son anda vazgeçtiğini söyleyerek bir anda İtalyan medyasının gündemine oturdu. Legrottaglie'nin İslamiyet karşıtı bu açıklamaları büyük tepkiyle karşılandı.
Katı bir hristiyan olduğu bilinen Legrottaglie, İtalyan La Stampa Gazetesi'ne yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "İki yıl önce Beşiktaş bana oldukça iyi bir teklif yaptı. Ancak Türkiye'deki ortam dini inançlarıma zarar verebilirdi. Torino'da her gün dini vazifelerimi yerine getirebileceğim bir yerde olduğum için son derece mutluyum."

 
Üst