• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

WMCP YENİ SÜRÜM

3.80 yıldız(lar) 5 Oy

StarX17

Galatasaray
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Moderatör
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
151
MmoLira
86
DevLira
128
Hocam server eklenmiyor.Bir hata meydana geldi diyor.2 Farklı hostta denedim sonuç aynı.Sorun serverdamı değil mi diye denedim rasgele doldursam bile bu hatayı veriyor nasıl çözebiliriz
proxy.php?image=https%3A%2F%2Fi.hizliresim.com%2FzM8k0O.png&hash=d9da453c7f3c25d025db094ab5d26a9d
Bilgileri doğru yazdığına emin ol veya ftp yükleme yaparken dosya eksik atmış olabilir ek olarak navicat eksik sql okutmuş olabilirsin

TL Casper

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
36
MmoLira
84
DevLira
0
Bilgileri doğru yazdığına emin ol veya ftp yükleme yaparken dosya eksik atmış olabilir ek olarak navicat eksik sql okutmuş olabilirsin
Yok usta,Hostu sıfırlatıp tekrar attım dosyaları eksiksiz atıldı.Aynı hata.Server bilgileri doğru zaten yanlış olsa bile random bilgi girsek bile aynı hatayı veriyor.
isterseniz özelden metin2 server,site host bilgilerini vereyim deneyip görebilirsiniz bir sıkıntı var ama anlamadım.Sorun hostta desek,localhost olarak wampserver kurup denedim yine aynı hata.Konuda biri daha bu hatayı almış ama cevap alamamış şimdi bende aynı hatayı alıyorum.