Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

İntel Virtualization Technology İntel VT Nasıl Aktif Edilir

Wyvernn

Great Britain
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Dergi Editörü
Turnuva Organizatörü
Grafiker
Hosting Yöneticisi
Ticaret - 100%
3   0   0
MmoLira
683
DevLira
9

14 şubat 20:00’de START veriyoruz Zeonmt2 1-105 zor emek server yeni binekler-kostümler ve petler 7.000 tl lonca ödülü ve 1.000 tl bireysel vs turnuvası ödülü için sende aramızda ki yerini al DETAYLI TANITIM VE KAYIT İÇİN TIKLAYIN!

Şimdi sistemin kasmasına sebep olan sorun kısaca bilgisayar’ımızda sanal sunucu olmamasında kaynaklanıyor bu rehberde sanal sunucu açmayı göstereceğim. Bu rehber İntel işlemcileri kapsamaktadır.(İ3-İ5-İ7) sorun buranın bir olmasından kaynaklanıyor. Bu rehber sayesinde burayı rahatlatacağız.

İntel
’in resmi sitesinden Intel® Processor Identification Utility - Windows* Version buradan indirebilirsiniz. İndirme yapar iken bu adımlara dikkat ediniz.

Bu program sayesinde işlemcinizin sanal sunucuyu destekleyip desteklemediğini öğrenebileceksiniz burası yes yazıyor ise destekliyor demektir.

İntel VT teknolojisini Bios'tan açmanız gerek. Nasıl açılacağını şu konudan detaylı bakabilirsiniz. Özet olarak. Biostanburaya gelmeniz gerek.

Bilgisayarı yeniden başlat dedikten sonra aynı anda elimizi Shift tuşuna basılı tutuyoruz böylece Windows’un kendi boot yardım menüsü açılıyor ardından sorun gidere tıklıyoruz ve oradan da gelişmiş seçenekler diyoruz.

Ardından bir seçenek belirleyin çıkıyor sorun gidere tıklıyoruz oradan UFT ayarlarına giriyoruz ve yeniden başlat diyoruz ardından bilgisayar yeniden başlatılıyor.

Menümüz açıldı ardından Boot menüye giriyoruz ve oradan Boot menümüz açılıyor
oradan Configrationa giriyor ve İntel Vitioral Teknoloji’yi enabled yapıyoruz.

Ardından F10 ‘na basıyoruz ayarları kayıt edip çıkıyoruz ve reset atıyoruz ve sistem aktif olmuş oluyor.

Son düzenleme:

Werfelian

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
2
DevLira
0
UFT ayarlarının türkçesi nedir ? windows 8 pro kullanıyorum bilgisayarım markası dell ve bir türlü boot menüsüne ulaşamıyorum.
UFT ayarlarının türkçesini yazarsanız çok memnun olurum .