Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Bıçaklandıktan sonra yakılmış

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINİzmir Bornova'da bir apartman boşluğunda bıçaklanarak öldürüldükten sonra yakılmış kadın cesedi bulundu.

Burcu Güçlü'nün cesedi Adli Tıp'a kaldırıldı.
İzmir'in Bornova ilçesindeki bir apartmanın havalandırma boşluğunda ağzına çorap sokulup bezle bağlanmış, bıçaklanarak öldürüldükten sonra yakılmış kadın cesedi bulundu.

Apartmanın havalandırma boşluğundaki su borusunun patladığını fark eden daire sahipleri, durumu kapıcıya bildirdi. Kapıcı, patlayan su borusunu tamir etmek için havalandırma boşluğunun duvarını kırdığı sırada, içeride genç bir kadının yanmış cesediyle karşılaşınca polise haber verdi.

SIRTINDA BIÇAK YARALARI VAR

Polis, itfaiye ekiplerinin de yardımıyla apartmanın yanındaki bir mağazanın tuvalet kısmından havalandırma boşluğunun duvarını delerek cesedi çıkarttı. Bağırmaması için ağzı çorap sokulup, bezle bağlanmış, sırtında bıçak yaraları bulunan, vücudunun büyük bölümü yanmış haldeki kadın cesedi nöbetçi savcının talimatıyla otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Polisin yaptığı araştırmada cesedin, aynı apartmanın birinci katındaki güzellik merkezini işleten Burcu Güçlü'ye ait olduğu, arkadaşlarının teşhislerine göre tespit edildi. Ancak yüzü tamamen yanan cesede kesin teşhisin birinci dereceden yakınlarına yaptırılacağı bildirildi.
 
Üst