Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


iPhone 3.0 haftaya tanıtılacak

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Reaksiyon Skoru
31
Başarım Puanı
165
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Apple'ın iPhone için 3.0 sürüm numaralı yazılımını önümüzdeki hafta tanıtması bekleniyor.

iPhone 3.0'da MMS sorununun çözülmesi bekleniyor.
Apple tarafında geliştirilerek dünya çapında büyük bir satış başarısı yakalayan iPhone'un işletim sisteminin yeni versiyonu 17 Mart'ta hizmete sunulacak. Önceki iPhone güncellemelerinde sunulan dikkate değer değişiklikler bulunuyordu.

Örneğin 2.0 ile birlikte AppStore ve Exchange desteğinin eklenmesi buna en iyi örneklerden. Dolayısıyla 17 Mart'ta sunulacak olan 3.0 versiyon yazılımın da büyük yenilikler ve güncellemeler sunması bekleniyor. Mayıs ayı gibi cihazlara yüklenebilir hale geleceği, tahmin edilen yazılımdan kullanıcıların beklentisi büyük.


iPhone 3.0 yazılımında sunulması muhtemel özellikler


  • MMS desteği: Üçüncü parti yazılımlarla çözülen MMS sorunu, şirket tarafından resmen cihaza eklenebilir. Cihazın dünya çapında yaygınlaşması ve bazı ülkelerde MMS kullanımının çok yaygın olması bu hamleyi getirebilir.
  • Anlık bildirim: Bir uygulamayı, örneğin anında mesajlaşma servislerie ait birini, kullanırken e-posta, çağrılar gibi uygulama simgesinde bildirim yapılması.
  • Modem: iPhone'u bilgisayarımıza bluetooth üzerinden modem olarak tanıtıp internete bağlanma imkanı. Gerçek olması en muhtemel özelliklerden biri.
  • Kopyala-yapıştır: Herhangi bir yerde ve/veya internet tarayıcısı içeriğinden metin kopyalama ve yapıştırma imkanı.
 
Üst