Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


"Ligde istikrar yok"

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,840
Reaksiyon Skoru
1,479
Başarım Puanı
403
MmoLira
269
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Mustafa Denizli ligde istikrarlı bir tablonun olmadığını ve bunun da keyif verdiğini söyledi. Denizli, takımının dün sabah antrenmanı öncesinde basın mensupları ile yaptığı sohbet sırasında, şu açıklamaları yaptı:
Öyle bir lig ki her hafta her şey değişebiliyor. G.Saray, F.Bahçe puan kaybetti. Trabzon 2 haftadır kazanamıyor. İstikrarlı tablo yok. Daha önce 26. haftadan kastım, tablonun bu şekilde olabileceği yönündeydi. Bu durum 30 ve 32. haftada da olabilir.
Gökhan Zan ikinci iğnesini oldu. Cumaya kadar Almanya'da kalacak. Kendisini göndermemin bir amacı, hem bize, hem milli takıma yetişmesi içindi. Kendisi sağlıklı olduğu zaman milli takımda oynayabilen bir oyuncu.
Sivas'taki hava şartlarını takip ettiriyorum. Hergün bana rapor veriliyor. Orta Anadolu ve Sivas kar gösteriyor. Programız cuma günü netleşecek. Program değişebilir. Hava şartları beklediğimizden kötü olursa çarşamba günü Sivas'a gidebiliriz.
Türkiye'nin beklenmedik puan kayıpları olmuş olabilir. Bu yüzden İspanya maçları her şey demek değildir. İçeride ve dışarıda kazanabileceği maçlar mevcut.
Düşüncem yok, dileğim var. Hamburg'un, pılı pırtısını toplayıp gitmesi dileğim. G.Saray'ın eksiği çok ama bu maçlar eksiklikleri aratmayacak maçlar.
Fatih Terim ile İbrahim Toraman arasında bir sorun olduğunu sanmıyorum. Futbolcu hazırsa ve hoca yeterli görüyorsa, onu kadroya alır. Yine İbrahim Toraman'ı isterse, alabilir.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst