Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

1. Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Binek engeli kaldıramamak

'Metin2 PvP Soru-Cevap' forumunda cixx12 tarafından 1 Oca 2018 tarihinde açılan konu

Binek engeli kaldıramamak 5 5 1votes
5/5, 1 oy

Moderatörler: atakanbakir, Darklovers61, ummeh122
  1. cixx12

cixx12 Level 3 TM Üye

0   0   0

22
    158
    7
    64

Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

Öncelikle herkese selamlar, doğru yere açmışımdır umarım konuyu. Serverımda 200 index kodu olan mapte binek engelli ve bu map benim event yeri olarak kullanacağım harita bu haritadan binek engelini kaldırmak için binek.lua ve binek_engel.lua dosyalarından index kodunu aratıp sildim hepsini puttye girip ./qc çekmek istediğimde şöyle bir hata ile karşılaşıyorum; Segmentation fault (core dumped) o klasördeki diğer dosyalara da denedim hepsinde aynı hatayı veriyor dosya izinleri 777 olarak ayarlanmış o konuda sıkıntı yok yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme: 1 Oca 2018
  2. Konu Sahibi
    OP
    cixx12

cixx12 Level 3 TM Üye

0   0   0

22
    158
    7
    64

Yok mu yardım edebilecek bir baba yiğit?

Moderatörler: atakanbakir, Darklovers61, ummeh122
Konu etiketleri:

Sosyal Medya