Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Erayn Ko Maceras 1.bölüm

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0
İnternet kafeye yeni girmişti. tanıdıgı büyükerinin ve arkadaslarının her zaman takıldığı bir kafeydi bu. dolaşıyordu elinde dondurmasıyla. birden köşede oturan Ayhan abisinin ilginç bir oyun oynadığını gördü. yanına oturdu, öylece bakakaldı. önde kısa boylu bir yaratık duruyordu, yeşildi. sol altta bir konusma penceresi vardı. biriyle konusuyordu ayhan abi. birşey anlamamıştı bu durumdan. tutamadı kendini ve sordu:

"-bu ne ayhan abi?"
ayhan abisi monitöre bakıyordu. yüzünü çevirmeden :
"-knight online bu. (bir bulcana ice arrow atarak) bak böyle büyü yapıon canavar öldürüp level atlıyon sonra gçlü oluyon." dedi.
"-en fazla kaç kişi oynanır bu oyun?" diye sordu eray

aldığı cevap şuydu:
"-sınırsız kişiyle"

Eray büyülenmişti. Ayhan abisinin oynadığı küçük, yeşil yaratık etrafa buzdan oklar atıyor, gerektiğinde bir alana kar yağdırabiliyordu. düşündü... kendi de istiyordu böyle birşeyi. hemen yan masaya geçti, "-abi 8 numarayı 1 saat açarmısın?" dedi. masa açılmıştı. Account almalıydı. oyunun sitesine girdi. ayhan abisi de yardım etti. ve bir accountu olmustu.. artık oyuna girebilirdi. oyunu açtı. bir canavar duruyordu. korkmadı aksine daha da büyülendi. bir an önce oyunu açmak istiyor ve kendi de cüce bir yaratıkla oynamak istiyordu. oyunu açtı. serverlar sıralanmıstı:

ares, dies, xigenon, olympia
:"-ayhan abi sen hangisindesin" diye sordu.

"Beramus" dedi ayhan abisi. o da tıkladı. ayhan abisiinin yardımıyla bir karus mage açtı. nicki: albuster...

oynama vaktiydi. etrafta insannlar dolanıyordu. I ya bastı. orada bir sopa duruyordu. taktı.. moradon kalesi onu büyülemişti. hemen heyecanlı bir şekilde kale kapısından çıktı. Solucnalar dolanıyordu etrafta. R ye basarak vuruldugunu öğrenmişti. bir solucana tıkladı ve hemen R'ye bastı. koşuyordu mage. worm'a yaklasıyordu. her adımda daha heyecanlandı eray. ve yaklastı sopayı savurdu. fazla canı gitmemişti solucanın. eray yaklasık 5 dakika böyle devam etti. sıkılmıstı. ayhan abisine nasıl büyü yapabilirim diye sordu. k' ya basması gerektiğini ve oradan skilleri alması gerektiğini öğrendi. ilk skilini aldı. ve bir solucana tıkladı. heyecanla büyüye bastı. ve işte olmustu. artık büyü yapıyordu. oyun gittikçe onu sarıyordu. aradan 15-20 dakika geçmişti. eray 11 lvldi. kalan süreye baktı. ve:

-"abi bir saat daha uzatır mısın " dedi.

oyuna devam ediyordu.ancak kullandıgı skillerden sıkılmıstı. ok atamıyordu hala. buzlardan, ateslerden bir ok hayal ediordu. ancak daa oklardan iz yoktu. nasıl atacağını dahi bilmiyordu. oradan geçen bir abi ekrana takıldı ve 11 lvl oldugunu gördü onun.

kısık bir sesle:
"- skilleri açsana olm" dedi.

nereden açaçacağını gösterdi. ve açmıştı. ancak halen ne yapacağını bilmiyordu. abi ona sordu. "neci olmak istiyorsun? ateş mi, buz mu, elektrik mi?"

eray şaşakındı. hayalleri gerçek oluyordu. ateşten bir ok! işte bu harika olurdu. heyecanla ateş! dedi. abi sakinliğini koruyordu." o zmn flameye vercen" dedi. verdi. "artık gitmeme gerek ok değil mi?" diye sordu. aldığı cevap " hayır" dı. artık sınırsız level kasabilecekti. ancak bir sorun vardı. bu oyunu nasıl devamlı oynayabilecekti. bunu düşünmek için zaman yoktu. yaz tatili bitiyordu. kışın vbi çaresini bulurum diye geçirdi içinden. bir kola aldı. level kasmaya devam etti. artık yavas level kasıyordu. kecoonlardan sıkılmıstı. artık keşif yapma vaktiydi. lvl 15 olmustu bile. ilerliyordu. ve nehrin karsısında kahverengi baltalı adamlar gördü. "ne varki herkes oraada toplanmıs diye geçidi içinden. oraya doğru yöneldi...

Alıntıdır diger bölümler geliyor yolda

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst