Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Clash Royale Hile

CrazyAlkan

Twitch.tv/CrazyAlkan
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Fahri Üye
Katılım
14 Eki 2010
Konular
14,622
Mesajlar
71,915
Reaksiyon Skoru
8,843
Online Süresi
7d 4h 54m
Başarım Puanı
678
Yaş
26
MmoLira
30
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 SUNUCUMUZ SÖZ VERDİĞİMİZ SAAT VE TARİHTE BETA OLARAK AÇILMIŞTIR!!! HEPİNİZİ SUNUCUMUZA TEST ETMEYE BEKLİYORUZ. KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Supercell firmasının en yeni strateji oyunu olan Clash Royale, beklenenden daha büyük bir ilgi görerek Google Play Store’da indirme sayısı şimdiden iki milyona yaklaştı. Oyun henüz yeni olduğundan, bazı açıkları ve hileleri bulunmaya ve kullanılmaya başlandı.
Bu açıklardan faydalanmanın tam sırasıdır diye düşündük ve çalışmalara başladık.
İlk hile denememizde her ne kadar başarıya ulaşmış olsak da, ertesi gün bu açığın kapatıldığını öğrendik ve yeni arayışlara giriştik.

Clash Royale Hile yazılımı en sonunda güncellendi…

Yeni hile sistemi yurt dışı kaynaklı bir sunucu üzerinden çalışmaktadır. Sistemi hazırlayan arkadaşlar ile yaptığımız görüşmeler sonucunda hile için bize de bir port açtılar ve her bir kullanıcı için tek limit hakkı verdiler. Hile, yeni güncellemeye kadar sorunsuz çalışacaktır.
Açılan sandıklardan destansı kart bulabilmek için hilenin sadece destansı kart özelliğini sınırsız olarak kullanabilirsiniz.
Hileyi kullanmadan önce şu adımlara dikkat etmelisiniz:
 1. Clash Royale oyunu mobil cihazınızda yüklü olmalı; Google Play veya Game Center ile oyuna giriş yapmış olmalısınız.
 2. Kullanıcı kimliğinizi doğru yazdığınıza emin olun. Kimlik numaranızı oyundaki ayarlar bölümünde bulabilirsiniz.
 3. Oyun cihazınızda hangi kullanıcının hesabı ile açık durumdaysa, o kullanıcının kimlik numarasını yazınız. Başkalarının kullanıcı kimliğini yazmanız herhangi bir fayda/zarar vermeyecektir.
 4. Anti-Ban korumasını işaretlerseniz, kaynak gelme ihtimali azalabilir. İşaretlemezseniz, tespit edilme olasılığınız artabilir.
 5. Sistem kaynaklarının gelmeme ihtimaline karşı, Destansı Kart çıkartma kutusunu muhakkak işaretleyin. Bu, oyunda daha iyi kartların çıkmasına olanak sağlayacaktır.
 6. Bulunduğunuz bölgeyi ve kullandığınız mobil cihaz platformunu doğru seçtiğinize emin olunuz.
 7. Sistemden kaynak talebi bir seferlik yapılabilmekteyken, Destansı Kart talebini istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Bunun için altın ve elmas bölümlerinde No Hack yazısını seçip, Destansı Kart ve Anti-Ban korumasını da açarak hile işlemini başlatmanız yeterlidir.
  Bu yüzden lütfen sistem içerisinde birden fazla deneme yapmayınız.
 8. Bu sistem mobil cihazlar için tasarlanmıştır. PC üzerinden yapılan aktivasyonlar için uygun değildir.
 9. Aynı kimlik numarasına tekrar kaynak talep edilebilmesi için en az 7 gün beklemeniz gerekmektedir. Destansı kart için herhangi bir sınır yoktur.
 10. Altın ve taşlar kaynak kartları içine gönderilmektedir. Kaynaklara sandık açarak ulaşabilirsiniz.
Clash Royale Hile yazılımını çalıştırabilmeniz için şimdilik herhangi bir apk dosyası indirmenize gerek yoktur. Hile aktivasyonu online yapılmaktadır.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst