• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


çin serverı

amoha

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
16 Mar 2009
Konular
10
Mesajlar
648
Beğeniler
1
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINSlm Arkadaşlar

Burdan yönetici admin ve modlara sesleniyorum site ileri gelenleri bütün herkes kore serverına kayıttı soruyolar bende burdan size soruyorum nasıl kayıt olacagız buraya resmini de koyacagım üye olunurken ki hata resmini ve burda kore serverının indirme linki ile kayıt olma linkini ilerki zamanlarda verecegim.Lütfen yardımcı olursanız çok sevinrim.
 

rapman

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Haz 2009
Konular
0
Mesajlar
5
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#5
sizin sikiniz kalkıomu du onun hilesieni biliom 4.99.7 indirin kodumun bebelnleri
 
Üst