• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

M2 multihack 3.0/+/ videolu anlatım

turkmmo

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Multihack 3.0 ı aşağıdaki linkten indirin.Ancak önemli bir şey var.3.0 ı indirmek için microsoft framework 3.5 yüklü olmalıdır. Yüklü değilse burdan download edebilrisiniz.

Multihack 3.0 dowland linki

| |
RapidShare: Easy Filehosting

rar şifresi : www.metin2.tv

Multihack önemli noktalar;

1)Canavar çekme hilesi
2)Öldüğünde exp gitmeme hilesi
3)Işınlanma
4)Attack speed & Move speed
5)Hit attack & Attack range
6)Auto attack
7)Vurma tipi
8)Sınırsız skill vurmak
9)Combo

Bunların hepsini aşağıdaki video dan öğrenebilirsiniz.

www.izlesene.com/video/oyun-metin2biz-omer1476-m2-multihac-derslerrsquoi/415215

Not:Bu videodaki görüntüler tüm multihacklar için geçerlidir.

UNUTMADAN BAZI ARKADAŞLARIMIZ VÄ°RÜSLÜ DÄ°YEBÄ°LÄ°R.ONUN Ä°ÇÄ°N İŞTE ONLÄ°NE VÄ°RÜS TESTÄ°

http://www.metin2.biz/m2-hile/495-online-virus-testi.html

OLMASSA KÜFÜR ETMEYÄ°N HER ŞEYÄ° TAMAMEN ANLATTIM.Online virüs linkinide koydum(sabit konuda var virüs linki)

NOT:Hiç bir şey yapamıyorsan video yu tamamen izle

Ä°STEYEN +REP VEREBÄ°LÄ°R.Ancak bunları bulana kadar canım çıktı.Bir +rep i çok görmemen daha iyi bence:D

Ä°YÄ° GÜNLER:D