• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

15 Saniyede MultiHack'i Çaltrma [Programsz]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkmmo

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
111
MmoLira
0
DevLira
0
Arkadaşlar AntiHile çoğu kişide bozuldu yeni açık bulduk arkadaşlarla. Yapacağınız tek şey şu:
1. Adım:"Metin2_Turkey" klasörüne girin.
2. Adım:Sonra "pack" dosyasına giriyoruz.
3. Adım:Son olarak "Metin2_Turkey\pack" kısmına geldikten sonra "pack" klasörünün içindeki "locale_tr.addr" verisini siliyoruz.
Resimli anlatımlatım yapmaya gerek duymadığım için yapmıyorum çünkü sadece bir dosyaya gireceksiniz sonra bir klasöre gireceksiniz ve bir veriyi sileceksiniz.
Çok basit arkadaşlar sorun olacağını sanmıyorum. Ancak MultiHack ayarlarını zorlayınca eğer AVirüs proramınız Kasbersky ise bilgisayara otomatik rest atıyor.

ayb1039

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
10
MmoLira
0
DevLira
0
doğru ama bu multihack alakası yok ayrıca hemen bildireyim
1. adım metin 2 de pack ı açın locale tr addr yi silin.
2. adım anti hileyi açın :D
bu kadar başka birşey yok eğerki birdaha aynı hatayı almak istemiyorsan metin 2 normal girisini kullanma anti hile exe yeterli olur :D:D

ayb1039

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
10
MmoLira
0
DevLira
0
2.7 yi bu yolla kullana bilirsin :D 16. server sonrası çalışmaz ona göre :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...