• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Multihack 2.7 Download + Anlatm + Resimli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkmmo

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
111
MmoLira
0
DevLira
0
Öncelikle anlatım,resim herşey bana aittir.Alıntı değildir.Emeğe Saygı...

Sorum çıkacağını hiç sanmıyorum ama siz yinede çıkarsa bildirin.

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fimg87.imageshack.us%2Fimg87%2F4190%2Fmultyh10yk5.jpg&hash=c2243240d6fc36a37f31642424fe6533

BURADAN İNDİRİN TIKLAYINNN

Nasıl İndiririm;
Öncelikle yukarıda verdiğim linke tıklayın.Sonra karşınıza bir radipshare bağlantısı çıkacaktır.Orda ücretsiz indirmek için, soldaki ibre resminin altındaki ''Free user'' yazısına tıklayın.Sonra orda bir DOWNLOAD butonu çıkacaktır.Ona tıklayın ve, indirmeye başlar zaten o kendliğinden.

İndirme Sonrası;
İndirme bitti.Sonra onu attığınız dosyada veya masaüstünde görürsünüz.Kurulum felan yok.Sadece rar dan çıkarın masaüstüne.Sonra açın.

Nasıl Çalıştırırım?;
Programı indirdiniiiz.Artık gerisi çok basit.Öncelikle Meitn 2 ye giriyoruz.Sonra serverlar sayfasında beklerken, oyunu aşşağı alarak Multihacki açın.Sonra yeniden oyuna girin ve charınıza girin.Sonra charınız açık oyundasıınız, aşşağı alın yine oyunu.Multihacin ayarlarını yapıp tekrar oyuna girin ve ÇALIŞIYORRR.Ayaraları nasıl yapacağınızı resimde görebilirsiniz.

Rar Şifresi ve Sorunlar;
Rar da şifre YOKTUR.Ayrıca ben kullanıyorum sorun felna yok.Çıkarsa bildirin.

alestrl

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...