• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Multihack 4.0 - M2 Multihack En Son Çalan Sürümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkmmo

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
17 Eyl 2008
Mesajlar
0
Beğeniler
202
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINAŞAĞIDAKİ ÇEVİRİ GOOGLE TRANSLATE İLE YAPILMIŞTIR. İTALYANCAM İYİ OLMADIĞI İÇİN O ŞEKİLDE ÇEVİRDİM. İMLA HATALARINDAN DOLAYI KUSURA BAKMAYIN

YENİ: MULTIHACK
Bu multilock otomatik olarak Teleport noktaya 3 önayarlarını her bızdık saniye kullanılır. I Uygulamada, örneğin, biz orcs of valley gibi davranırlar. Bu orcs siyahlar tarafından ilk hedef koordinatlarını yazabilir, gelen ikinci ezoterik, bu persecutors ve 20 saniye ile üçüncü. Çünkü her üç hedef yapan tüm cep kilidi bu 3 yerlerin Şimdi, sayfa teletrasportera her 20 saniye sonra tıklatabilir '3 kat daha fazla expare, çok mafya olarak kalır exp üçlü bir autoattack . (Bir robot HP) lock2 yapabilirsiniz 'maç Multilock gerekir.

download : http://rapidshare.com/files/201715639/multihack4.0metin2tv.rar

rar şifresi :

 

hack55

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
30 Mar 2009
Mesajlar
2
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#4
Metin2 indir - Upload.gen.tr

En İyi HaCk Bu %80 ExP %80 YanG Hızlı VuRuS Ve SınıRSız PaRa 4.2 El YaPıMı (İcİnDe Virüs Ola bilir Ama O Virüs WormDüR Sakın Aldanmayın Virüs Programını kapayıp Önce Oyuna Girin Ve Sonra Onu AcıN Sifrenizi girin ordaki isaretleri İsaretleyin Ve Full yang ve exp Olcaktır %99 BanlanMıyorsunuz . . .) (( Ama Ben Söyle Yapıorum Önce ExE Yi Acıorum Sora Oyuna Gİriorum Banlanma İhtimali %0 Oluo :) ))
 

hack55

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
30 Mar 2009
Mesajlar
2
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#5
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst