Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Ardreamde Leader Point ...

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Bildiğiniz gibi ardreamde şu anki patchde ve gelecek olan patchde de maalesefki leader point gelmiyor.Bunu değiştirmek için elimizden gelen tek şey toplu ticket atmaktan geçiyor.Biz clan olarak bir ticket hazırladık.Gerek girdiğimiz forumlar gerek tanıdıklarımız vasıtası ile toplu ticket atmaya başladık.Sizlerden de destek bekliyoruz.Sizlere Can (DrunkenSeal) arkadaşımızın bizler için hazırladığı ticketin bir kopyasını buraya yazayım.


Ticketin Türkçe Örneği

Sayın Knight Online Yöneticileri,
Uzun zamandır oynadığımız Knight Online oyununda Ardream kısmı açıldığından beri yeni bir heyecan ; yeni bir çoşku kazandırdınız . Bunun için öncelikle size tesekkür etmek istiyoruz
15 serverdede Ardreamde Oynayan birçok oyuncu olduğunu sadece Ardreamde oynamak için birçok oyuncunun Premium ve Cashler almak sureti ile yeni den accountlar characterler oluşturdugunu sizde bizim kadar iyi biliyorsunuzki bu ticketi gonderen birçok arkadasımız aynı zamanda 60 + hatta 80 lvl accountlarını bırakıp ardream sayesinde Knight online’ı bırakmayıp oyuna devam etmektedir ..
Fakat Siz oyun yapımcılarıda bilirsinizki Bir oyunda yenilik olmadıkca playerler oyundan soğur ve bu hem biz playerlerin hemde oyunun gelişimi açısından zararlıdır biz arkadaslarımızı sizde müşterilerinizi kaybetmek istemiyorsunuz bunu hepimiz biliyoruz .. Başta Bermustaki oyuncular olmak üzere sitemizde yaptıgımız ankette ( knightonline.net) Ardream için yapılabilecek en iyi gelişmenin Ardream’e Özel NP SİMGELERİ oldugunu gördük .. birçok oyuncu ardreamin tek eksik yanının bu oldugunu düşünüyor ve bu yüzden de artık birçok arkadasımız Bir Amacının olmadıgını düşünüp oyunu bırakıyor
Bir düşünün .. Ronark Land’deki gibi Alt Tusuna basıldıgında np sıralamasının oldugunu ve aylık / günlük nplerin sadece 59 lvl ve altı characterlere ozel symbollerin oldugunu ( örneğin ardreamde 100lük bir sıralama yaparsak eskiden kullandıgınız “K” Simgesini 59 lvl altı 100-49. Sıradaki oyunculara verebilirsiniz )

Fakat bu symbollerin gelebilmesi için ardream’dede sağ tarafa (ladder point ) np gelmeli ve 60+ karakterlerle karısmaması için standart symbollerden daha farklı isimlerde ve daha farklı sekilerde olması Gerekmektedir .. Birçok eski oyuncu ile yapmıs oldugumuz konumsalar gosteriyorki ; böyle bir yeniligin gelmesi onlarıda cok mutlu edecek ve tekrar oyuna dönme isteklerini maximum seviyeye cıkartacaktır ( ki zaten bir çogu dönecektir )
Umuyoruzki Bu isteğimizi hayata geçirsiniz böylece biz eski dostlarımıza kavuşur ve sizde daha çok müşteri kazanırsınız
Saygılarımızla
Knight Online Oyuncuları
İngilizce Örnek ;


Dear Knight Online Managers
First of all Since the zone “Ardream” Became active we had new experiances and get excited after many years of playing knight online .. Thank you for that
You Know that too many players playing in ardream in all of the 15 different servers and many of them only buying Knight cashes and Premiums to make their characters more powerfull also many of that ticket senders are left their +60 even their 80 lvl characters to play in ardream thats their way to not leave the game ..

But You Game Managers know that if not any new things became active in the game world .. players get aimless& unexcited.. Thats why most of them left and many of us going to leave game and that is the worst thing for players and for your company.. we dont want to lose our friends and we sure that you dont want to lose your customers. Some of players especially who plays in beramus and other servers We made Questionnaires in our website ( knightonline.net ) and found the best solition to avoid player loss .. NP SYMBOLS in ardream…
Almost All the players who plays in Ardream Even in ronark land thinks the same that ardream needs national point symbols .. that is the one missing thing ..

Imagine that When you press “Alt” key in ardream you will see the nation ranks as same as in Ronark land and there are Daily / Monthly Unique Symbols for 30-59 lvl players ( for example if you give the symbols to first 100 players like same calculation in Ronark land .. you can give the old “K” symbol to players who is in the rank beetween 100th and 51th )
But we need to earn The national points to right side ( ladder point ) aswell and to avoid the symbol chaos beetween 59lvl or under players and 60+ players you need to give new names and create new symbols for Ardream players..
We made some converstaion with old players of playing knight online and all of them saying the same thing .. if that new symbols became active all of them became very happy and that will increase their passions to maximum ( almost all of them will start to play knight online again )
All of us who sent that ticket to your customer support hopes that you will make symbols in game so we can get our friends back instead of losing them and you will gonna earn much more customers instead of losing ..
Sincerly
Knight Online Players ..


Lütfen buna zaman ayırın topu topu 3 dakkanızı almaz


DİPNOT ; Tİcket atarken Bilet Çeşidini : Oyun İçi Sorunlar
Oyun İçi Sorunlar : Çevresel Sorunlar
Sunucu : Hangi server'da iseniz
Başlık : Ardreamde Leader PointSaygılarımla

IAfr0I - Beramus

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst