• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Metin2 PvP panel yazılımı ve tasarım işleriniz yapılır.

ORHUN2 25 Mayıs saat:15.00 da sizlerle! Lykansız,Simyasız,Editsiz Sorunsuz Altyapı özel fileslı ,ödüllü lonca ve vs turnuvaları,tr den emekli TM.Mitoz yönetiminde 12 yıllık tecrübeHEMEN KAYIT OL VE MACERAYA KATIL

Selam arkadaşlar,

metin2 PvP panel yazılımı ve tasarım işlerinizi yapmaktayım. Server sahibinin bana ulaşıp istediği paneli söylemesi veya benim sunacağım temalardan herhangi birisini seçmesi mümkündür. İstediğiniz panel üzerinde, istediğiniz düzenlemeyi yapmaktayım. Bunun yanı sıra serveriniz için oyun içi ve site entegreli nesne market paneli, ticket paneli, admin paneli satmaktayım.

Referans siteler:

www.norsmt2.com (herşey dahil)
www.klkmt2.com (herşey dahil)
www.panem2.com (herşey dahil)
www.milasmt2.com (herşey dahil)
www.erekmt2.com (herşey dahil)
www.sanat2.com (herşey dahil)
www.astekmt2.com (market paneli)
www.meyramt2.com (market paneli)

Siteler üzerinden örnek temalara ve nesne market panellerine bakabilirsiniz. Aralarında aktif olmayan siteler var ise site sahibi oyununu kapatmıştır. Bu temalar dışında istediğiniz tema örneğini bana sunduğunuz taktirde istediğiniz şekilde tasarlayabilirim.

Elimdeki bazı tema örnekleri:


NOT: Mevcut tema örneği elimde çok fazla yok fakat istediğinize bağlı olarak her temayı scripte oturtabilirim.

Ürün fiyatları ve görüşme için iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

Skype: e-koseoglu
Mail: [email protected]
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst