Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Rönesans Krallklar Türkçe

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Merhabalar ;

gameTURK tarafından Türkiye hakları alınan Rönasans Krallıkları oyununu sizlere tanıtmakdan gurur duyarız!

OSMANLI İMPARATORLUĞUNDA YER ALIN!

Kralliklar.gen.tr 'nin diğer online oyunlardan en büyük farkı Türkiye'den kayıt olduğunuzda Osmanlı İmparatorluğu içinde oyuna başlamanız.Camiden tutun , medreseye herşeye kadar ince düşünülmüş. Askeri birimler hatta para biriminiz bile AKÇE .

Diğer oyunların aksine bu oyunda tek bir kişisiniz ve ilk başlarda bir yerlerde çalışmanız gerekiyor. Yeni oyunculara önerilerimiz Cami'de çalışmaları çünkü itibar puanı kazanıyorsunuz.

Seviye atladıkça belediye seçimlerine girebiliyorsunuz , il meclisi üyelerinden olabiliyorsunuz ve osmanlının tüm askeri kanadını siz yönetebiliyorsunuz.

Osmanlı ordusunu toplayıp diğer ülkelere savaş yapabiliyorsunuz , şehirleri istila edebiliyorsunuz. Bazen bir şehrin kuşatması haftalar sürebiliyor.

Oyunun en güzel yanı oyunun yaşayan bir forumu olması. Eğer forumda aktif değil , diğer Türk aileleri ile etkileşim içinde değilseniz oyundan zevk alamazsınız ve ilerleyemezsiniz.

Şu anda Türkiye'den aktif bir şekilde 6000 kişi bu oyunu oynamaktadır.
DOWNLOAD YOK VE ÜCRETSİZ


Bazı İpUçları
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst