Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Sanat dünyası, Amirali uğurladı

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Amerikan Hastanesi’nde önceki gece vefat eden, Hülya Avşar’ın annesi Emral Avşar (68), dün son yolculuğuna uğurlandı.

Yıllardır akciğer kanseri tedavisi gören Avşar’ın cenaze namazı, Teşvikiye Camii’nde öğlen namazının ardından kılındı. Törende Hülya Avşar, kız kardeşleri Leyla, Helin Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu’yla taziyeleri kabul etti.

Tanyolaç, Avşar’a sarıldı
Törende, Emral Avşar’ın akrabalarının ve yakınlarının yanı sıra, aralarında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Sezen Aksu, Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Sibel Can, Gülben Ergen’in de bulunduğu çok sayıda isim katıldı. Avşar’a taziyelerini iletenler arasında Kaya Çilingiroğlu’nun sevgilisi Feraye Tanyolaç da vardı. Avşar, eski eşinin sevgilisine sarıldı ve başsağlığı dileklerini kabul etti.
Avşar kardeşler, cenaze namazında erkeklerle birlikte saf tutarak tabutun başından ayrılmadı. Avşar’ın cenazesi, Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Çok sevdiği Ayvalık’tan getirilen bir poşet toprak da Kaya Çilingiroğlu tarafından mezarının üzerine serpildi.

Sevgilisi tabutu öptü
Emral Avşar’ın hayattayken “Aramızdaki ilişki aşktan bile öte, başkalarının onu anlaması mümkün değil” dediği Alkan Özalan da cenazedeydi. Özalan, Avşar’ın tabutunu öptü.
Kim ne dedi?
Sibel Can: “Ölümü ona hiç yakıştıramadım. Şu an Hülya, Leyla ve Helin’le aynı duyguları ben de yaşadım. Anne acısı hiçbir şeye benzemiyor. Annelerin alternatifi yok. Hülya da benim gibi annesine çok bağlı bir insan.”
Sezen Aksu: “Hülya benim çok yakın dostum. Gerçekten çok üzüldüm.”
Gülben Ergen: “Hiçbir anne ölmese keşke... Amiral hakikaten amiraldi. Çok anılar bırakan özel bir kadındı.”
Kaya Çilingiroğlu: “Çok sevdiğim bir insandı. “
İbrahim Tatlıses: “Mükemmel bir insandı. Gittiği yerde Allah ona yardım etsin. “
Emrah: “Benim için çok özel bir insandı. Onu kaybettiğim için çok üzgünüm.”