Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


West Ham'dan çılgın tazminat!

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Beğeniler
714
MmoLira
-9
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINWest Ham'dan çılgın tazminat!

İki sezon önce Mascherano ve Tevez'i mevzuata aykırı transfer eden West Ham, aynı sezon küme düşen Sheffield United'a 25 milyon pound (60 milyon TL) tazminat ödeme konusunda anlaştı. O dönem 5.5 milyon pound cezaya çarptırılan West Ham son hafta kümede kalmayı başarmış, bir alt lige düşen Sheffield United ise dava açmıştı. Uzun süren görüşmelerin ardından West Ham, 10 milyonu peşin, kalan 15 milyonu ise beş yılda ödeme konusunda Sheffield Utd. ile anlaştı. West Ham'ın, Tevez ve Mascherano'nun bonservislerinin bir kulüpte değil üçüncü şahıslarda olması sebebiyle İngiltere Premier Ligi kurallarını çiğnediği kararına varılmıştı.
Manchester United'ta 10 milyon pound karşılığında iki sezondur kiralık olarak forma giyen Tevez'in 31 Haziran'da sözleşmesi sona erecek.
 
Üst