Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Satıyorum KorSuwariTR Satılık 117 Milyon

'Wolfteam Pazar Alanı' forumunda gecemavisivk tarafından 6 Haz 2017 tarihinde açılan konu

1. gecemavisivk

gecemavisivk Level 1 Üye

0   0   0

Konular:
    26
    29
    2
    20
    23 Ara 2016

Dehamt2. +2000 Tl turnuva ödüllü ve birçok yeni npc. Gelmiş geçmiş en yeni özellikleriyle Destan yazacak (Editsiz) Tr tipi Emek serverimiz açılmıştır. HEMEN KAYIT OLUP OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

SeLamın Aleyküm Arkadaşlar Wolfteam Bıraktım 2 2.5 Ay OLdu Hesabımı Uyguna Satıyorum İçi DoLu Hesabımın E-Mail Adresi Hepsi Eksiksiz Ve Tam'Dır Rütbe: Tuggeneral-1 Yıldız 116 MiLyon Gp'Si Bulunmakta A'Dan Z'Ye Herşeyi Tam 4 Ay Nakit Keyfi Nakit Harici Nakit Gerekdirmez Fiyat 170 TL Rica Ediyorum Abuk Subuk Tekliflerle Gelmeyin ÖLücüLer CoCuk AKıllıar Ve Jp Vereyim Çarını Ver Takas YapaLım Diyen Arkadaşlar Uzak Dursun OyunLa ALakam KaLmadı Hesabımı Satıyorum & Çarına Ortak AL Diyen BebeLer Hesabı Satıyorum Biraz Mantıklı Olun Ciddi Alıcılarla Her Zaman Pazarlık Ederim Resim Atarım.. Kardeş Hesabı Satma 2 3 Gün Sonra ALacam Deyip Bekletecek Arkadaşlar Paranız Oldugunda Hesab Arayın ALan Arkadaşıma Hayırlı Mübarek OLsun 0546 264 17 76

oKARADAYIo bunu beğendi.
  2. oKARADAYIo

oKARADAYIo ℂ⋆ Ottoman Empire ✔ Site Yetkilisi Yönetici Karşıyakalı Beşiktaşlı Yarışma Organizatörü

0   0   0

Konular:
    3,078
    17,665
    5,593
    358
    10 Oca 2015

WolfTeam Hesap Satışı Örnek Konu
    Oyundaki nick:

Bulunduğu rütbe:
    Daha Önce Banlanıp Banlanmadığı :
    Kaç TL Istediğiniz Veya Takas Için Istedikleriniz :
    Hesapda bulunan karakterler,eşyalar,dövmeler vs:
    Hesabınızın Resimi Veya Videosu :
    Oyunda bulunduğu sıralama:
    Bulunduğu klan:
    Klanın bulunduğu sıralama:
    Daha önce el değişikliği yapıldı mı ( Alım/Satım):

Bu şartlara uygun olarak güncellersen konu içeriğinin zenginleşeceğini düşünüyorum.

Hayırlı Ticaretler.

3. Bahtsızyolcu

Bahtsızyolcu Level 8 Uzman TM Üye

0   0   0

Konular:
    1,185
    3,214
    765
    195
    24 Ağu 2017

Hayırlı satışlar :)

4. kaplan21s

kaplan21s Level 3 Üye

0   0   0

Konular:
    2
    195
    2
    29
    11 Eyl 2017

Teşekkürler,Faydalı Bir Paylaşım Olmuş.Teşekkürler,Faydalı Bir Paylaşım Olmuş.

Sosyal Medya