Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Zarkona Son Nefes...

FuseTea

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
0
Başarım Puanı
15
Madalyalar
0
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0

Rüya2 Global server 8 yıllık tecrübesiyle, rakiplerine yön veren yenilikleriyle ve uzman yönetici kadrosuyla 29 kasım 2019'da açılıyor! DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Sayın Türkay TANRIKULU sesimi size duyurmak ve oyunun gidişatı hakkında 6 yıllık M2-TR oyuncusu olarak sadece yorumlarımı ve önerilerimi size iletmek için bu konuyu açmak istiyorum.Ben 6 yıl önce M2-TR pvp serverenizle başladım ve sizinle oyun dışında iletişime geçebilme şansımda oldu.Gerçekten oyun yönetimi ve oyun bilginiz bakımından kesinlikle çok memnun olduğumu dile getirmek istiyorum.Ben M2-TR yi bıraktıktan 6 yıl sonra sizin tekrar pvp ye el atmanız ve zarkonun görkemli açılışı ve reklamlarını duyunca gerçekten heyecanlandım ve sizin devam ettiğinizi ve hatta ve hatta 6 yıllık hesaplarıma tekrar girebildiğimi görünce gözlerime inanamadım bu kadar başarılı olacağınızı tahmin etmezdim gelelim zarkon serverine kesinlikle anllattığım gibi büyük umutlarla bu servere gelmiştim ve ilk 2 ay çok güzel gitti fakat 2. aydan sonra oyun droplarındaki bozukluk çevrimdışı pazar sisteminin oturmaması oyundaki belli başlı sorunlar user kaybına sebep oldu düzeleceğini umut ederek bırakmadım ve hala daha bu mesajımı size bir çaba olarak görerek bırakmak istemiyorum.Oyundaki user kaybı git gide devam etti ve serverin son durumu kesinlikle pazar dışında 20-30 useri geçmiyor.Size gerçekten güvenerek bu emsajı atıyorum servera önerim Yaz tatili ile birlikte kaliteli bir pvp arayışı içine girecek olan userlar ve ramazan ayı ile birlikte zaman geçmesi ve userları tekrar toplamak için başta DROPLARIN TEKRAR AÇILMASI olacaktır böylelikle insanlar daha fazla kasma isteği ile itemlerin ws yapma oranı ile userların artacağına inanıyorum Lütfen bu mesajımı okuyun size güveniyor oyunla ve zarkonla ilgileneceğinize inanarak saygılarımı sunuyorum....

DeeSaJay

Level 2
Üye
Konular
7
Reaksiyon Skoru
6
Online Süresi
0
Başarım Puanı
17
Madalyalar
0
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Ahahaha kardeş git başka sw bul ely4 bu yana değişen birşey olsaydı yaparlardı , zaten dolcak diye bekliyorsan zamanına yazık git başka sw emek ver ,burasınin dolması imkansız yeni açıldığında o kdr reklamla 1k online yoktu , şuan öyle en ince ayrıntısına kdr düşünülmüş pvpler var ki 15 aydır açık olup online gece gündüz 4 k olan , aktif olarak pazar Carina saate 300 kişi bakan swlerde var onları gördükten sonra Ely deki yöneticilerin oyun bilgisinden süphe edersin.

Bu sw ne droplar düzelir nede reklamla. Adam 600, saldırı değerli silaha ort getirmiş hangi akıla mantığa ben 105 kastim bu saçmalığı görünce oyundan soğudum sonraki olaylar yüzünden sattım hesabı. Sadece efsun sistemi için duruyordum sw nin tek iyi yanı oda bı yere kdr.

NooPaniK

Level 1
Üye
Konular
4
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
0
Başarım Puanı
12
Madalyalar
0
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Selamın aleyküm. Sayın yöneticiler zarkon da günlük 15 20 online vardı ama şu aralar online artmaya başlamış siz de bi el atın sw online durumu artar yapılması gerekenler
1. Kasilmak biraz kolaylaştırırsa
2. Silah fisindeki savunmalar kalksa.
3. Sizin yönetiminde lonca savaşı 1-1 savaşlar yapılsa
4. Değişik etkinlikler yapsanız.
5. Yeni Biyolog görevi gelse zor olacak şekilde oyuncuya oyunda tutmak için gerekli olduğunu düşünüyorum.
6. Bu dediklerimizi bi baksanız . Bi cevap verseniz . Cevap bekliyoruz. Biz oyunu kötülemiyoruz aksine güzelleşmesi için uğraşıyoruz bi dikkate alın.

kerembayraktar

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
0
Başarım Puanı
11
Madalyalar
0
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Bu aralar bir cogalma söz konusu ama boyle ilgisizlikle bu sona erer lütfen gmler biraz oyunla ilgilenin biraz farkli etkinliklerle oyunu canlandirin. Sari ve mavi bayrak savaşlari rövaşta şuan. Sizin yapacaginiz lonca savaşi turnuvalari yapmak ve 1. Olan lonca üyelerinin isminin yanina bi tag(bi işaret 1.olduguna dair) olsa. Birde silah fişi sistemi kalkip kuşak sistemi getirilirse birde A-B-C turko lar. Tadindan yenmez.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)