Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Zarkon Serverinde Yenılıkler Hakkında..!

55Ayaz

Level 4
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
22 Ocak 2015
Mesajlar
372
Beğeniler
18
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN1. Zarkon serverıne kırmızı dal sıkıntısı var, kımse kırmızı dal kasamıyor Gorevı yapamıyor. Bu sorunun duzeltılmesını ıstıyoruz...

2. Nesne markete Yenılıkler Gelmesi şart.. Ozelıkle Pidgede ve Keıthde bulunan, Tanrıça Gözyaşları gelmesı lazım. Cunku lwl konusunda Cook cıddı derece sıkıntı yasıyan arkadaslarımız var. bu konu hakkında bır Calısma yapılmasını ıstıyoruz..

3- Savascıların Damagesı cook yuksek. en fazla 2 skıle ölüyoruz.. aşırı derecede Sıkıntılar yaşıyoruz bu konu hakkındada bır calısma olması lazım.. zaten zarkon Serverınde genelleme olarak bakarsanız coğu kışı savascı. Damagelerın yuksek oldugundan dolayı.. Damage hakkında bır çalışma Yapılmalı..

Not: Unuttugum bısey varsa Konunun altına yazın onlarıda buraya eklıyelım.

@Shorty @admin
 

Mnops

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Eki 2015
Mesajlar
87
Beğeniler
11
MmoLira
0
DevLira
0
#2

Damagelerin kesinlikle düzenlenmesi lazım. Biyolog bu şekilde olmaz 1 haftada bitiriliyor görev seçimi olsun bitirme süresi uzatılsın dedik dinleyen yok. 4 5 aydır oynayan kişi ile yeni başlamış 1 2 haftalık kişi eşit düzeyde oluyor. Bu bir kere emek sunucu yapısına aykırı. Sadece iyileştirme yapılmalıydı. Kökten değişiklik değil.

Damagesi düzenli olmayan sunucuya savunma getirdikçe getiriyorsunuz. 1 haftalık kostümler takılmadığında süresi gitmiyor. 1 2 aylık kostüm oluyor. Emek sunucusunda 80 90 savunma olduğu nerede görülmüş Allah aşkına. Ninjalar damagesi düşük savaşçılar yüzük olmayınca 1 2 vuruşta öldürüyor. Karabüyülere mong ile şebnem basınca 1k zor vuruyorsun.

Bu sunucuda efsun botu yok. Yani tam savunmaya yapabilen (tabi yapabilirse) emeklerinin karşılığını aldığı bir yerdi. Efsun botu olmasına gerek yok çünkü kostüm savunmaları ile tamamladığın bir VS'lik sunucuya dönüştü ortalık.

Bu konu hakkında neler yapılır diye çok çok konuştuk. Bir o kadarda çözüm önerisinde bulunduk. Artık inancımızı da kaybettik.
 

NooPaniK

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
2 Mar 2017
Mesajlar
18
Beğeniler
1
MmoLira
0
DevLira
0
#3
Yapacağınız iş çok basit . Benim gibi oyunu birakacaksiniz. Bize siklemeyen yöneticilere en doğru cevap. Oyun sonu. Biraz ağır konuşmuş olabilirim ama doğru olan bu.
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
55Ayaz

55Ayaz

Level 4
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
22 Ocak 2015
Mesajlar
372
Beğeniler
18
MmoLira
0
DevLira
0
#4
Yok aga yok bıtmıs bu Server bosuna oynuyoruz.
 
Üst