Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Zarkon Sunucusu !

1-105 ORTA EMEK YAPISI İLE SOLOMT2 14 HAZİRANDA AÇILIYOR - TL ÖDÜLLÜ TURNUVALAR VE DAHA FAZLASI HEMEN TIKLA!

Sayin yöneticiler biz oyuna karalamayi calismiyoruz biz aksine oyunun daha zevkli daha çok nasıl gelişir eksikleri sizleri söylüyoruz. Siz bizim söylediğimiz eksikleri yerine getirmiyorsunuz. Siz biraz da oyundaki oyuncuların sözlerini dikkate alın. Item yansıtma yeniliği o kadar gereksiz ki . Oyuncuya daha çok oyunda tutmak için yenilik lazım. Mesela ws turnuvası kral olanı 1 haftalik bi güzel ödül 2 k hp ödül olabilir. Bayrak savaşı olabilir kazanan bayrak 1 haftalik güzel bi ödül. Lonca savaşı düzenleyebilirsiniz kazanan lonca ya kral tagi . Siz bunları aktiflestirin göreceksiniz ki oyunda hareketlilik başlayacak. Bırakanlar geri gelecek. Şunu da söyleyeyim Ep ödülü falan istemiyoruz sadece oyunda geçici bir özellik istiyoruz kazanan tarafı. Benim görüşlerim böyle. Sizde bi zahmet okuyup dediklerimizi oyuna yansitirsiniz umarım.

Yeni Gelenler İçin çok zor sw
1. Kasilmak zor
2. Para kasmak zor
3. Efsun gelme olasılığı zor
4. Para kasmak zor ve efsun nesneleri pahalı
5. Bunlar hep yeni gelenler için zor
Siz değerli yöneticiler bunları göz önüne alınız exp ve yang droplari nı yükseltin . Goruceksiniz ki oyunda hareketlilik canlanma olacak. Birazda oyuncuların söylediklerini dikkate alınız.

Dediklerin oyunu güzel kılan ve oyun başında bu kadar online olmasını sağlayan özellikler. Oyun şu an emek sunucusu olmaktan çıktı. Emek sunucusunda zaman geçirirsen bir şeylerin sahibi olabilirsin ki Zarkon sunucusu da böyle bir yerdi. Zaman geçirip efsun atarsan şansında biraz iyi olursa bir yerlere kadar gelebiliyordun. Teamviewer dan bağlanıp saatini kaçırmadan biyolog verdiğimiz zamanlardan tut savaşları kaçırınca üzüldüğümüz zamanlar oluyordu. Biyolog sistemi tamamen darma duman edildi. Tamam kolaylık sağlayın diye bizde söyledik. "Emek" adı altında olsaydı keşke bu istediklerimiz. Bu sistem gelirken tamam en azından seçmeli olsun tüm görevler aynı anda bitirilmesin dedik. Ya da Kabul etme oranları çok düşük olsun dedik. Bir yerden verirken bir yerden alınmalıdır emek sunucusunda ki denge sağlansın. Biz zor zor zor dedikçe herkes böyle istiyor galiba denildi ve "DÜZELTİLDİ" - düzeltilmedi aksine oyunun gidişatının ortasından geçildi-. 3 Ayda yaptığım biyoloğu 1.5 haftada sıfırdan karakterimle bitirdim. Al sana emek sunucusu.

Dediler ki yenilik olsun diye kostüm getiriyoruz ay ışığında. Burası EMEK server. Millette Kahramanlık görevinden çıkan zaten savunmalı kostümler var iken tekrardan bu kostümlerin bulunması kolaylaştırıldı. Eee şimdi ne mi oldu ? Eskiden savunması tam olmayan kişiler yani emek server adına uygun savunma yapan kişiler VS'lik serverlar gibi savunma dizmeye başladı. Damageler düzensizken oyuna sürekli savunma konusunda yenilik getirmek yanlış bir davranış. Bakınız;

Bu düzenleme midir ? Yoksa milleti oyalamak için "Biz bir şeyler yaptık daha iyisini yapana kadar bunun ile idare edin biz düzelticez" demek midir ? Oyunun düzeni bozuldu bu bir gerçek.

Sunucu başında yeteri kadar reklam yapılmadı.Yeteri kadar sunucu ile ilgilenilmedi çünkü teknik kadro ile sadece @Shorty ilgileniyordu. Millet bir sunucu ile ilgilenirken her şeye yetişemezken senin aynı anda hepsine yetişmen tabi ki de çok zor ki seninde insan olduğunu unutmamak gerekir. Bu yüzden bir teknik ekip kurup böyle bir işe girişmek çok daha güzel sonuçlar getirecekti.

Sözün kısası şudur ki. Her ne olursa olsun. Her ülkenin , her firmanın , HER SUNUCUNUN ; bir başlama , yükselme , gerileme ve bitiş dönemi vardır. Biz GERİLEME dönemini bitirdik diye düşünüyorum. Artık herkesin bunu anlaması gerek ve kendinize söylemeniz gerek. Herkes bunu açık açık biliyor ve son çırpınışları yapıyoruz.

Oyunu bu denli kolaylaştırmak oyuna yeni oyuncu getirir. Fakat yeni başlayıp 1 2 hafta sonra gidecek oyuncu için bu kadar emek sarf etmiş kişileri karşınıza almak çok yanlış bir davranış. 4.5 Aydır çabalayıp yeni başlayan biri ile 1 1,5 haftadır başlayan birini bir tutmak emek sunucu da doğru değildir. Sabit oyuncuyu kaybettik şimdi sirkülasyon yapıp oyuna oyuncu getirmeye çalışıyoruz. Oyunu canlı tutan sabit oyunculardır. Yeni başlayanlar onları görür heveslenir devam eder. Oyunun başında TeamCyber, Legend,57.Alay,1071,Ecrilay ve saymayı unuttuğum o kadar lonca. Bu loncalar +15 +20 sabit ve aktif oyuncuları vardı oyunda. Bir savaş çıktığında 1-2 saat sürüyordu en az. Fakat o sabit oyuncular da kalmadı ve şimdi 1-2 gün sonra oyunu bırakacak yeni gelen oyuncu arayışındayız.

Forumdaki tavrımda sunucunun ne kadar canlanacağını düşündüğümü ya da oyundaki arkadaşlarımı oyunda tutmak için neler yaptığımı oyundaki dostlarım az çok bilir. Zamanında o kadar konu açıp yorum toplayıp, milleti foruma yönlendirip fikir beyan ettirip sesimizi çıkarmaya çalıştığımı da bilir. FAKAT;

Daha önceki mesajlarım da inançlıydım sunucunun kendini toplarlayacağına onlinenin artacağına bir şeylerin yapılacağına. Fakat oda bitti gitti artık. Artık boşuna çırpınmayın kardeşlerim. Sunucu açılalı olmuş açılalı 4-5 ay ve acemi birinin elindeki bir sunucu gibi artık BİTTİ diyebiliyoruz artık !

@NooPaniK @admin @Shorty @Tanınmışkişi58 @hmustafa19

@Mnops haklısın bilmiyorum Hunk serverinde oynadınmı ama bizi orda herkez tanır 4yıllık elym2 karıyerımde elyı değişik sitelerde ben bile tanıtmaya çalışmışımdır oyunda dağıldığımızda herkezı arayıp gelin hatrım için devam ettirenlerde bizlerdik oyuna tutunamayanlara yardım edende bizdik sağ elin yaptığını sol el görmezdi daha sayamadığım unuttuğum o kadar çok şey varki bu svnin gmsi sanki benmişim gibi çok işler yaptığımı bilirim Hunktada ya dolarsa hadi bayramı bkliyekim hazı tatıllerde dolacak ha gayret yok şu yok bu güncelllemelerden sonra dolaak falan fistan bir sürü hadiseden geçtil ve sonunda oyunu bıraktık gerilemeyi zarkonda erken yaşadık bunda çok haklısın oyunda sabit oyuncular hala bir umutl içinde bekleyişlerini sürdürüyor ama çok çok çok soxr :)

@Mnops haklısın bilmiyorum Hunk serverinde oynadınmı ama bizi orda herkez tanır 4yıllık elym2 karıyerımde elyı değişik sitelerde ben bile tanıtmaya çalışmışımdır oyunda dağıldığımızda herkezı arayıp gelin hatrım için devam ettirenlerde bizlerdik oyuna tutunamayanlara yardım edende bizdik sağ elin yaptığını sol el görmezdi daha sayamadığım unuttuğum o kadar çok şey varki bu svnin gmsi sanki benmişim gibi çok işler yaptığımı bilirim Hunktada ya dolarsa hadi bayramı bkliyekim hazı tatıllerde dolacak ha gayret yok şu yok bu güncelllemelerden sonra dolaak falan fistan bir sürü hadiseden geçtil ve sonunda oyunu bıraktık gerilemeyi zarkonda erken yaşadık bunda çok haklısın oyunda sabit oyuncular hala bir umutl içinde bekleyişlerini sürdürüyor ama çok çok çok soxr :)

Hocam öyle kimse kalmadı ki artık Zarkon'da da. Pazarlar bomboş. O kadar çabalarken bir anda neden diye soruyor insan kendine. Sonra düşünüyorum. Zaten her sunucuda bu başımıza gelmiyor mu diye. O yüzden alışıyor insan. Şu an sadece alışkanlığım olduğu için karakterime bakıyorum. Onun dışında sürekli süre kasmak için açık bırakıyorum ki ona da eskisi kadar bakmıyorum. Şu duyurulardan sonra karakterlerindeki itemlerini satan arkadaşlar satmamaya ve beklemeye karar vermişti. Ama şimdi baktılar bir şey olmayacak tekrardan satılığa çıkarttılar itemlerini ki oyunda alacak kimse de kalmadı. Hayırlısı demek kalıyor bize de sadece.

Hocam öyle kimse kalmadı ki artık Zarkon'da da. Pazarlar bomboş. O kadar çabalarken bir anda neden diye soruyor insan kendine. Sonra düşünüyorum. Zaten her sunucuda bu başımıza gelmiyor mu diye. O yüzden alışıyor insan. Şu an sadece alışkanlığım olduğu için karakterime bakıyorum. Onun dışında sürekli süre kasmak için açık bırakıyorum ki ona da eskisi kadar bakmıyorum. Şu duyurulardan sonra karakterlerindeki itemlerini satan arkadaşlar satmamaya ve beklemeye karar vermişti. Ama şimdi baktılar bir şey olmayacak tekrardan satılığa çıkarttılar itemlerini ki oyunda alacak kimse de kalmadı. Hayırlısı demek kalıyor bize de sadece.
Başka yapıcak birley yok dediğin gibi hayırlısı umut fakirin ekmeği :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri