Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Counter Strike 1.6 - CS GO MOD

Konu Sahibi
Konu Sahibi
ByScineLy

ByScineLy

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
16h 54m
Başarım Puanı
23
MmoLira
44
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Merhabalar Öncelikle RAR şifresi "ByScineLy" Kurulum Şifresi "ByScineLy" Olarak Belirlenmiştir Büyük Küçük Harf Uyumuna Dikkat Edin We Burdan Kopyalarsanız Tırnak İşaretlerini Almadan Kopyalayın RAR Hatası Alan Arkadaşlar Yeniden İndirip Deneyin. Aynı Hatayı Almaya Dewam Ederseniz "WINRAR" Sürümünüzü Güncelleyin Weya Farklı Sürüm Kurup Deneyin Çünkü Sıkıştırma İşlemi Yaptım .7.tar Biçiminde Sıkıştırdığım İçin Bazı WINRAR Sürümleri Bu Sıkıştırmayı Açarken Hata Werebiliyor Ayrıyetten Sunucu da Kullanıcak Arkadaşlar Modellemeleri Sesleri We Pluginleri Çekebilirsiniz Harici Bazı Görünümler EXE İle Alakalı Olduğu İçin Bazı Görsel Kısımları Sunucuya Atamazsınız Panelden Yeni Klasör Oluşturun Model Dosyasına İçerisine Atıp Modelleri Ordan Çekmesini Sağlayın Atıyorum "cstrike/models/csgomod" Dizinini Werin Aynı Şekilde Sound Dosyalarını da Yeni Hedef Wererek Yükleyebilirsiniz Pluginler de İse SMA Dosyalarını Atmanız Yeterlidir Paneliniz Otomatik Olarak AMXX e Çewirecektir Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim. https://forum.turkmmo.com/konu/3680787-counter-strike-1-6-cs-go-mod-v-2-00/ Bahsi Geçen Konunun 2.Wersiyonudur Beni Youtube dan da Takip Edebilirsiniz Ara Sıra Skin Paylaşımlarında Bulunuyorum :) İsteğe Göre Her Türlü Dizayn Tasarım We Skin Yapılır Mesaj Atmanız Yeterlidir Hoşçakalın :)

Azadtv8

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
19m
Başarım Puanı
2
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Start game ye basıyom ana menüyo atıyo

GameLostTV(youtube)

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
4m
Başarım Puanı
2
MmoLira
2
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Saol Başarılı moda benziyo eskiden kullanıyordum şimdide kullancam tşk

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)