• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Milast2 7x güncel 19.06.2016

2344ibrahim2344

Level 1
Üye
Konular
4
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
0
Başarım Puanı
10
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

M2Bob Metin2 Bot Hilesi En Ucuz Fiyat Turkmmo Güvencesiyle! HEMEN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Arkadaşlar milasmt2 için çalışan güncel hile vardır.kaç haftadır arıyordum.bu forumda yeniyim ama mesajalra bakabiliyorum eğer yardıcı olabilceğim biri olursa milasmt2 için mesaj atabilir hile güncel ve çalışıyor.83leveldim 1 saatte 89 oldum :) tek sıkıntısı sürgün 2.katta çalışmıyor neden bilmiyorum.herneyse yardımcı olabilirim isteyenlere

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)