Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Ayn anda 2 kurt açmak

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0
1) Öncelikle işin mantığınıdan bahsedim.. İşin mantığı şu kurdu çıkardığınızda, kurt çıkmayacak ve dc yiyeceksiniz.. bunu başarabildiğiniz her yerde yapabilirisiniz.Ama şuan en uygun yer ve benimde yaptığım yer dowhang daki cave!
2)Dowhang daki cave ye giriyorsunuz sağdaki koridora girin ve yien sağa dönün ve orda büyük bir kaya var oraya kendinizi sıkıştırmaya yani mouseyi hareket ettiridğinizde tam anlamıyal hareket edemeyin.
3)şimdi ilk kurdu çıkarmaya çalışın.. eğer kurt çıkmaz ve dc yerseniz doğru yoldasınız ama kurt çıkarsa kurdu tekrar içeri alıp bir daha çıkarmayı dneeyin unutmayın kurt çıkmayacak ve siz dc yiyeceksiniz.
4)ve tekrar oyuna giriyorsunuz eğer başarabildiyseniz kurdunuz yanınızda olmayack ama inventory nizde kurda baktığınızda yanıp söndüğünü görürsünüz.. şimdi ikinci kurdunu normla şekide çıkarın ve kurdunuz yanınıza çıksın.. şimdi caveden çıkın ve oda ne iki kurt çıkmış))

5)şimdi merak ediyorsunuzdur peki 4 kurdu nasıl çıkarıcaz.. işte çözüm.. hani kurdu çıkarmaya çalışdık dc yedik ya tekrar oyuna girdiğimiz de bu sefer ikici kurdu da çıkarırken dc yemeye çalışıcaz.. sonra tekrar girip bu sefer 3. kurtda da yine dc yiyecez .. yani anlayacağınız bütün kurtları tek tek yanıp söndürücez ama yanımızda olmayacak en sonda 4. kurdu normal şekilde çıkarıp caveden çıkıcaz ve baktını yanınızda 4 kurt resimde olduğu gibi)

Önemli not: daha fazla çıkarmak istiyorsanız 4. den sonrada dc yemeye devam ediceksiniz

Çıkabilicek muhtemel sorunlar: dc yiyip döndüğümüzde kurt yanımızda çıkmış olabiliyor... bu şans işi bunu deneyerek kurdun yanımızda olmadığını ama yanıp söndüğü anı yakalamaya çalışacaksınız.. iki kurdu çıkarmakta zorlanacağınız snamıyorum ama daha fazla kurttda dediğim gibi kurtlar yanınızda çıkabiilri o zman hep tekrar başa dönmek zorunda kalırsınız...
NOT : freeghost isimli üyeden alıntıdır.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst