Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Pro & Basic Craft slot enchant

  • Konbuyu başlatan turkmmo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 1K

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Pro & Basic Craft slot enchant
Craft 2 ye ayrılıyor.Basic craft ve pro craft
Pro craft lvl50 de görevle alınan transmuterimizin çeşidini seçmemizle başlıyor.Ana başlıklar halinde
1-sword (katana,blade,daikatana,greatsword)
2-Armour set (warrior ve force shielder armourları)
3-martial set (wizard ve blader armourları)
4-battle set (force blader ve archer armourları)
5-Artifact (yüzük,kolye,orb,kristal)

bunlardan birini seçmemiz istenir ve item ürettikçe seviyesi yükselmeye başlar.Yanlız önemli bir nokta her item tipi için ayrı ayrı lvller mevcuttur.Yani katana yaparsanız blade yapma skiliniz gelişmez ayrıdır.Helmet basarsanız gloves gelişmez gibi...Her seviyenin sonunda özel bir %100 itemi yapmanızı ister.

İtem nasıl craftlanır nelere ihtiyaç vardır.
öncelikle karakter penceresinden (c) procrafting açıp yapacağımız item çeşidini seçelim.Örnek olarak blade.
Altta 1 turuncu ve 4-5 kırmızı blade ismi göreceğiz.Turuncuyu item olmadığı için kırmızıları seviyemiz yetmediği için yapamıyoruz anlamındadır.
Turuncu için neler gerekli olduğunu üzerine geldiğimizde görebiliriz.
Shadowsteel materialcore(basic crafta bakınız)lvl1 flame disk(corealchemistde bulunur portlux)lvl1sword shape kart(core alchemistlerde ds ice green) ve son olarak shadowsteel blade.
Tüm bunları tamamlayınca craft iteme basılır ve item üretilir yada fail verir ama yine de % miz artar...

Pro craft ile drop olmayan itemler üretilir.
Bazıları çok değerlidir bu yüzden.HP Defans swordamp skill exp vb.

Basic craft ile potionlar coreler vb. üretilir.İlk lvl e özel olarak item kırarakta % artırılabilir.
Nedir item kırmak shadowsteel ve üst kalitedeki itemleri önce transmutere sonrada iteme sağ tıklayarak kırabiliriz.İçlerinden material core,upgrade core piece gibi itemler çıkar.Bu itemler pro craftda ve basic craftda kullanılır.
Basic craft ile bir şeyler üretmek için formul kartlara ihtiyacımız vardır.Bunları sağ tıklayarak hafızamıza alır ve sonra üretiriz.her lvl sonunda özel item üretir portlux core alchemistden sertifika alırız.bu son itemin formul kartları diğerlerine göre oldukça pahalıdır.Lvl 4 e kadar olanların bazıları portlux ve fort ruinadan alınabilirken neredeyse tamamı droptur şansınıza kalmıştır yani.


Slot Enchantlarındaki getiriler


kategorinin üst kısmında yer alan özellikler için (hp-atak-crit dmg vb.) cataliyst mevcut. Kategorinin alt kısmında yer alanlar içinse böyle bir durum söz konusu değil. Bu yüzden cataliyst koymadan şansa bastığımızda çıkma ihtimalleri var bunu yaparken 1 adetde lowcore koyarak yapılan bir metoddan söz edebiliriz. Bu metod şöyle çalışıyor. Şansına catalystsiz basılması fail olursa sizin koyduğunuz catalyst çalışıyor. Yani ilk slota basılacak item orta slota forcecore ve lowcore son slota cataliyst (örn:Slotlu blade). bastığımızda eğer şans kısmı fail olursa atak basar (bununda fail olma şansı var ama çok az)...

 

sefa1907

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0
ya nelerele yazacagız agalarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst