Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Supermarket Mania 2 (Windows)

mchtsny

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
6 Şub 2014
Konular
2,088
Mesajlar
2,844
Reaksiyon Skoru
321
Online Süresi
0
Başarım Puanı
195
MmoLira
-1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

M2Allstar | 1-105 Orta Emek | 8000 TL Ödüllü Turnuvalar ! BUGÜN SAAT 20.00`DA AÇILIYOR ! KAYITLAR VE OYUN İNDİRME AKTİF DETAYLI TANITIMA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

[h=2]Bu Süpermarket Yönetme Oyununda Vaktin Nasıl Geçtiğini Anlamayacaksınız[/h]Supermarket Mania 2, zaman alan restoran, süpermarket işletme oyunlarını oynamaktan keyif alanlar için harika bir yapım ve mobilin yanında Windows 8.1 Mağazası’nda da dikkat çekenler arasında. Serinin devam oyununda Nikki ve arkadaşlarına yeni açtıkları süpermarkette işlerin yoluna girmesi için yardımcı oluyoruz.
G5 Entertainment imzasını taşıyan süpermarket yönetme oyunu Supermarket Mania’nın devam oyununda birçok yenilikle karşılaşıyoruz. Göze ilk çarpan yenilikler arasında daha detaylı ve canlı grafikler, oynanış, yeni müzikler ve süpermarketimize alabileceğimiz yeni makineler geliyor. Farklı mekanlarda geçen ancak tüm zamanımızı süpermarkette geçirdiğimizden hep aynı yerde oynuyormuş gibi hissettiren oyunda 80’den fazla bölüm yer almakta. İlk bölümler süpermarketimizi tanımaya, işlerin neler olduğuna yönelik yani oyuna ısındırma amaçlı hazırlanmış bölümler. Ancak alıştırma bölümü diyip geçmemek te fayda var. Çünkü daha ilk günlerden reyonları düzenlemekten kasaya bakmaya kadar her şeyi yapıyoruz ve oldukça yorucu geçiyor.
Detaylı üst düzey grafiklerinin yanında çok ta beğendiğimi söyleyemeyeceğim müzikler sunan oyunun zorluk düzeyi kolaydan zora doğru ayarlanmış. İlk bölümde süpermarketimizin reyonlarını düzenliyor, eksik ürün olup olmadığını kontrol ediyor, depodan yeni ürünleri getiriyor, yerleri temizliyor ve müşterileri hem alışveriş esnasında hem de kasada karşılıyoruz. Tüm bu işleri basit tek dokunma hareketi ile yapabiliyoruz ancak süpermarkette tek çalışan biz olduğumuzdan her şeyi olabildiğince hızlı şekilde yapmamız gerekiyor. Müşterilerin istediklerini alabilmeleri için reyonları sürekli kontrol etmemiz, eksik varsa depodan getirerek tamamlamamız gerekiyor. Ayrıca alışverişi biten müşteriyi kasada fazla bekletmemiz de son derece önemli.
Hızlı düşünmemiz ve davranmamız gereken oyunda süpermarketimizi geliştirebilmemiz için günlük kazıncımızı aşmamız gerekiyor. Bu da her işi en hızlı şekilde yaparak mümkün oluyor. Tempolu çalışmamız sonucu kazandığımız para ile süpermarketimize temizlik ürünleri, yeni mallar ve makineler satın alabiliyoruz. Her şeyin gerçek para yerine uğraşımız sonucu kazandıklarımızla alınabiliyor olması ise birçok oyunda görmediğimiz durum.
Supermarket Mania 2 Özellikleri:

  • En iyi puanı eldet etmek için 80 farklı düzeyde seviye
  • Yeni mağazaları açabileceğiniz 6 yeni oyun ayarı
  • Satabileceğiniz 30’dan fazla ürün
  • Memnun etmeniz gereken 11 eşsiz müşteri
  • Yüzlerce yükseltme
  • Anlık kazanılan bonuslar

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ :
 

Carissa

Level 13
TM Üye
Üye
Katılım
1 Eyl 2016
Konular
469
Mesajlar
8,741
Reaksiyon Skoru
117
Online Süresi
0
Başarım Puanı
140
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Konu için teşekkürler.
 

oKARADAYIo

нιç ĸιмѕe vαzɢeçιlмez deɢildir
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
10 Ocak 2015
Konular
3,714
Mesajlar
21,015
Reaksiyon Skoru
6,060
Online Süresi
9d 20h 26m
Başarım Puanı
450
MmoLira
34
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst