Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

City Car Driving

5.00 yıldız(lar) 1 Oy
  • Konbuyu başlatan mchtsny
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 2K

mchtsny

Level 8
Ticaret - 0%
0   0   0
Araba Simülasyonlarından Hoşlanıyorsanız Bu Oyun Size Göre City Car Driving, mükemmel oyun fiziği sayesinde gerçekçi bir araba sürme tecrübesi yaşayacağınız eğlenceli ve başarılı bir araba simulasyonudur.
Büyük bir şehir içerisinde gerçek trafik kuralları ve kontrolünde araba sürerek pratik yapabileceğiniz oyunda, hem araba sürmeyi öğrenebilir hemde eğlenebilirsiniz. Farklı hava şartları ve durumlarda araba kullanabildiğiniz simulasyonda arabanın hakimiyeti tamamen sizde ve oldukça hassas.
Yüksek kaliteli grafikleri[/B] ile gözlere de hitap eden City Car Driving oyununda, modern araba modelleri, gerçekçi hava koşulları ve gece gündüz değişimleri bulunmaktadır.
Şehirde bulunan farklı yollarda ister sakin ve gözden uzak yerlerde araba sürebilir, isterseniz hareketli trafik ve karışık yollarda da araba sürebiliyorsunuz.
Güzel bir pratik aracı olabilecek oyun ile birlikte yeni araba sürmeye başlayan kullanıcılar bir yandan eğlenirken bir yandan önemli bilgiler edinebiliyor. Sizde araba sürmeye hevesliyseniz veya yeni başladıysanız mutlaka bu araba simulasyonunu satın alarak denemenizi tavsiye ederim.
City Car Driving 1.3, 1.0 versiyonundan tamamen farklıdır. Bu yüzden daha önce 1.0 satın alan kullanıcılar 4.99 $ ücret ödeyerek 1.3 versiyonunu satın alabilirler. 1.2 versiyonunu satın alan kullanıcılar ise simulasyonu ücretsiz olarak 1.3 versiyonuna yükseltebilirler. Daha önce City Car Driving'in herhangi bir sürümünü satın almadıysanız 24.99 $ ödeyerek sahip olabilirsiniz.
Oyunu ücretsiz olarak indirebilmenize rağmen 24.99 $ karşılığında aktivasyon kodu satın alarak giriş yapabilirsiniz.EKRAN GÖRÜNTÜLERİ :[/URL]
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst